Уже по 5 років. Як зараз виглядає одеська п’ятірня. Фото

Уже по 5 років. Як зараз виглядає одеська п’ятірня. Фото

У 2016 році Оксана Кобелецька з Одеси народила відразу п’ятьох дітей. Зараз малюки підросли, і жінка охоче ділиться їхніми фотографіями з підписниками в мережі.

Крім того, у Оксани є старша донька. Всіх 6 дітей вона виховує самостійно, оскільки чоловік пішов з сім’ї. Детальніше про те, як зараз виглядають малюки української мами-героїні, читайте далі в матеріалі OBOZREVATEL (щоб подивитися фото, доскрольте новину до кінця).Для багатьох українок Оксана – приклад для наслідування і натхненниця. На своїй сторінці в Instagram вона ділиться історіями з життя і досвідом, а також жінка брала участь у проєкті “СуперМама” на СТБ. На одеситку підписано майже 200 тисяч осіб.

Оксана Кобелецька з Одеси
Оксана Кобелецька з дітьми

Зовсім нещодавно Оксана поділилася новими знімками, на яких показала своїх підрослих дітей. Вони стали зовсім дорослі і вже ходять у дитячий садок.

 
Підрослі діти Оксани
Як виглядають діти Оксани

Незважаючи на те, що жінка виховувала їх сама, вона виростила гідних дітей, які дуже талановиті: вони беруть участь у різних конкурсах і концертах. Крім того, малюки співають, танцюють, малюють і в майбутньому мріють стати справжніми героями, як їхня мама.
 
Малюки вже ходять у дитячий садок
Малюкам вже п'ять років
Як виглядають діти одеситки Оксани
 
Оксана Кобелецька позує з дітьми

Залиште свій коментар