В Одесі жителі “хрущовки” продовбали отвір до санвузла сусідки, жінка затуляє діру панчохами

В Одесі жителі “хрущовки” продовбали отвір до санвузла сусідки, жінка затуляє діру панчохами

Суперечка виникла через те, що пів року тому Ганна затопила ванну у квартирі знизу. 

В Одесі у звичайній “хрущовці” сусіди продовбали величезний отвір із під’їзду в квартиру сусідки просто до санвузла. Власниця квартири затуляє діру панчохами, бо грошей на ремонт немає і що робити – не знає.Про це 6 грудня йшлося в сюжеті ТСН.19:30.

Суперечка виникла через те, що пів року тому Ганна затопила ванну у квартирі знизу.  Відремонтувала  труби, а компенсації за ремонт дідусь-сусід не просив. Натомість, коли помер – його спадкоємці зажадали з Ганни 30 тисяч гривень. Гроші спадкоємці квартири хотіли отримати готівкою і швидко, бо вже укладали угоду з продажу квартири.

В ексвласника квартири своя версія. Чоловік запевняє, що стіну робітники розбили без його відома, але полагодити – не обіцяє.
Тим часом у ЖЕКу, куди звернулася Ганна, взяли сторону її опонента і вважають, що сусіди власними силами вирішили проблему. До поліції ж через псування комунального майна у ЖЕКу не зверталися.

Своєю чергою нова власниця квартири  вже встигла поміняти каналізаційну трубу в обох квартирах. Каже – довбати заради цього стіну – жодної необхідності не було.

Але ремонтувати стіну під’їзду колишні і нинішні власники квартири знизу не збираються. Тож найімовірніше робити це доведеться ЖЕКу своїми силами.

Залиште свій коментар