Головна / Новини / Політика / Вакарчук замахнувся на успіх Зеленського! Розкрито тактику музиканта на виборах!

Вакарчук замахнувся на успіх Зеленського! Розкрито тактику музиканта на виборах!

Розкрито нові деталі про передвиборну кампанію партії Святослава Вакарчука, який нібито планує йти на парламентські вибори зі своєю політичною силою

Раніше в ЗМІ з’явилися повідомлення про те, що лідер гурту «Океан Ельза» Святослав Вакарчук, незважаючи на свої минулі невдачі в політиці, планує цієї осені брати участь в парламентських виборах зі своєю партією. У телеграм-каналі «УП.Off the record» з’явилася нова інформація про плани музиканта.

Там повідомляється, що Вакарчук вже готується до виборів, при цьому поки не зрозуміло, чи планує він сам ставати депутатом.«Разом з тим, він вже проводить політичні консультації про об’єднання “здорових демократичних сил”», – йдеться в публікації.

За даними ЗМІ, найближчими соратниками Вакарчука стали колишня заступник міністра економіки Юлія Клименко, колишній виконавчий директор Transparency International Ярослав Юрчишин та радник міністра економрозвитку Ярослав Железняк.«16 травня нібито планується відеозвернення Вакарчука, де музикант заявить, яким бачить своє політичне майбутнє», – йдеться в повідомленні.

Примітно, що вибір формату відеозвернень змушує задуматися про те, чи не намагається Вакарчук використовувати у своїй виборчій кампанії тактику переможця президентських виборів Володимира Зеленського.

Читайте також  ГЕНПРОКУРОР ЛУЦЕНКО ПООБЕЩАЛ, ЧТО ПОДАСТ В ОТСТАВКУ КАК ТОЛЬКО ЗАРАБОТАЕТ НОВАЯ РАДА

Раніше ми писали про те, що експерти розкрили телеканалу «Прямий» ім’я олігарха, який може тягнути лідера гурту «Океан Ельзи». Ходять чутки, ніби Святослав Вакарчук оголосить про створення власної політичної партії і початку передвиборної кампанії.

За словами джерел, за музикантом можуть стояти кілька впливових фігур. Найбільш імовірним кандидатом вважається Віктор Пінчук. Про це розповів політолог Тарас Березовець:

вакарчук

«Надати підтримку медійну і фінансову Вакарчуку зможе в першу чергу Віктор Пінчук. Під це розгортається друга серія проекту “Нові лідери”», – заявив експерт. – «Логічно припустити, що ця платформа” Нові лідери “може стати платформою для Вакарчука. Перший проект виявився невдалим, він фактично провалився».

Тарас Березовець вважає, що політичні рухи Святослава Вакарчука пов’язані з парламентськими виборами. Хтось намагається вдихнути нове життя в образ артиста.

Залиште свій коментар


Loading...