У цей момент жінка їхала на велосипеді. Аварія сталась 25 серпня. Водій вантажівки Volvo і дипломатка рухалися в одному напрямку.

Жінка померла на місці. Поліція проводить розслідування всіх обставин.

Що відомо про дипломатку

Лангенкамп працювала головою відділу з міжнародних питань наркотиків та правоохоронної діяльності в посольстві США в Україні. Жінці було 42 роки.
До речі, ЗМІ пишуть, що чоловік дипломатки Даніель теж працював у посольстві в Києві, але прессекретарем.

У Держдепі США підтвердили факт загибелі Лангенкамп та висловили глибокі співчуття її рідним та близьким.

Посольство США не буде покидати Україну

Сполучені Штати Америки заявляли, що не змінюватимуть дипломатичну присутність в Україні. Адже на території нашої держави постійно зберігається загроза ракетних ударів росіян. Перебування тут небезпечне. Зокрема, така загроза посилювалась ще більше на День Незалежності.

Американські дипломати вживатимуть додаткових заходів безпеки, але залишати столицю не планують. А от американських громадян закликали виїхати. Адже ситуація в Україні є нестабільною та може погіршитись будь-коли.

Також у посольстві США наголошували, що знають про плани росії анексувати деякі українські території. В посольстві заявляли, що відповідь на це буде швидкою та суворою. За сценарієм ворога, на окупованих територіях спершу проведуть фейкові “референдуми”, а потім приєднають їх до росії.