Види та тонкощі вибору сталевих тросів та канатів

Види та тонкощі вибору сталевих тросів та канатів

Для забезпечення ефективності та безпеки на будь-якому виробництві, дуже важливо щоб усі вантажопідйомні обладнання працювали без збою.

Для цього треба завжди слідкували за якістю сталевих тросів і канатів, тому що вони є дуже важливими з елементів усієї конструкції.Перед тим як купити трос, необхідно враховувати багато факторів. На сьогоднішній день існує велика кількість сталевих канатів, тому дуже важливо розбиратися в їх правильному вибору.

Таким чином, перед придбанням даного товару, вкрай необхідно врахувати їх основі параметри – спосіб завивки тросу, та його ступінь. Звичайно, є і багато інших особливостей, на які варто звернути увагу.

Усі троси, купити котрі ви збираєтеся, складаються зі спеціального металовироби. В його основі знаходиться пов’язаний між собою сталевий дріт, а також сердечник. Залежно від потреб покупця, сталевий трос може бути оцинкованим.
Для збільшення експлуатаційної стійкості вироби, призначаються антикорозійні речовини та спеціальні просочення від гниття.

У яких сферах застосовуються

Якщо ви бажаєте купити трос, Київ – це те місто, де його можна придбати за найбільш вигідними цінами. Широким попитом він користується в різних кранових обладнаннях. На заводах і будмайданчиках, без них не обійтися при роботі з мостовими або корабельними кранами. Крім того, канат трос оцинкований застосовується в роботі ліфтів, лісопильної техніки, при армуванні всіляких конструкцій і т д.

Основні характеристики, на які слід звернути увагу при виборі даної продукції

Залежно від того, для якої мети буде використовуватися сталевий канат, вибирається відповідний діаметр вироби. Перед виконанням покупки фахівці повинні скористатися певною формулою для обчислення вантажопідйомності каната.

Сюди включаються такі дані, як максимальне розривне зусилля на трос, яке повинно бути вказано в кілограмах на відповідній бирці.

Крім його робочих характеристик, виробники обов’язково повинні передбачити коефіцієнт запасу міцності. Сердечники бувають теж різними.Їх виготовляють не тільки з металевого дроту, а й застосовують такі матеріали, як капрон, асбет, поліетилен та інші органічні речовини. Отже, якщо вас цікавить канат сталевий, ціна на нього вказана на нашому сайті. Широкий вибір даного асортименту, дозволить вам придбати потрібний трос, виключно для своїх потреб, незалежно від характеру Вашого обладнання.

Залиште свій коментар