“Відправляли на забій”: терорист Гіркін заявив, що плани окупантів на Бахмут провалилися, і потролив Пригожина. Відео

“Відправляли на забій”: терорист Гіркін заявив, що плани окупантів на Бахмут провалилися, і потролив Пригожина. Відео

Ексглавар терористів “ДНР” Ігор Гіркін заявив, що плани російських окупантів із захоплення Бахмута на Донеччині провалилися. Він також потролив керівника так званої приватної військової компанії “Вагнер” Євгена Пригожина.

Гіркін наголосив, що “кухар Путіна” відправляв бойовиків на забій, оскільки українські захисники завдали величезних втрат загарбникам і, зокрема, вагнерівцям. Відповідне відео з’явилося у соцмережі.

“Пригожин повторив рівно те, що я говорив взимку та восени минулого року, коли почався наступ на Бахмут і Соледар. За що, до речі, на мене линув потік критики, у тому числі нецензурної, з боку того ж таки Пригожина”, – зазначив терорист.За його словами, спочатку було відомо, що захоплення Бахмута не змінить плачевного становища російської армії на фронті.

“Бахмут не мав і не міг мати жодного стратегічного значення. Навіть якби “Вагнеру” вдалося згідно з планами взяти його взимку, нічого б це не дало. Наші війська тільки б вийшли до чергової смуги довготривалої оборони супротивника, найсильнішої смуги Костянтинівка – Слов’янськ – Краматорськ… Приємно, коли воєначальник, який посилав своїх людей на забій, раптом починає визнавати, що це все було не дуже й потрібно”, – сказав Гіркін.Залиште свій коментар