Вірянки у Почаївській лаврі заявили, що “Путін – їхній правитель”, а ракети по Україні “запускає Бог”

Вірянки у Почаївській лаврі заявили, що “Путін – їхній правитель”, а ракети по Україні “запускає Бог”

Вірянки УПЦ МП повторюють російську пропаганду та навіть не знають імені президента України.

У Почаївській лаврі на Тернопільщині місцеві вірянки переконували журналістку, що “Путін – це їхній правитель”, а по Україні ракети “запускає Бог”.

Про це пише “Громадське”.Журналістка прийшла на територію Лаври та поспілкувалась з прихожанками УПЦ МП. Вони відверто їй заявили, що “добре ставляться до Путіна, бо це – їхній правитель”, а ракети по Україні нібито “запускає Бог”.

“Це наш правитель. А як же? Святійший патріарх і Путін, а на Київській Русі – Зєлєнковський. А Михаїл Архангел сказав: підкоряйтеся владі. Якщо не будуть підкорятися владі… Янукович був – “ми не хочемо його”, діти такі маленькі на Майдані йдуть… Не хочу навіть говорити. Ти ж дитина, а ти проти влади ідеш”, – заявили дві жінки на території Лаври.Вони також додали, що Росія не бомбардує українців та не вбиває людей, а мовляв це робить Бог.

“Це Бог. Він знаєш які стріли може посилати за беззаконня? Янголи як пошлють стріли такі, що увесь світ може злетіти. За беззаконня, за непідкорення, за непідкорення владі. Хто що хоче, те й робить. Маленькі протестують проти Януковича”, – кажуть вірянки УПЦ МП.

Жінки додають, що саме Бог дозволи Путіну почати війну та масово вбивати українців, бо їм нібито не сподобалась Революція Гідності.

Залиште свій коментар