Хакери зламали сайт держархіву в РФ і розповіли, скільки росіян воювали на боці Гітлера. Фото

Хакери зламали сайт держархіву в РФ і розповіли, скільки росіян воювали на боці Гітлера. Фото

На офіційному сайті державного архіву Ростовської області (РФ) з’явилися дані про те, скільки росіян під час Другої світової воювали на боці нацистської Німеччини. Згідно з оприлюдненими даними, ця кількість оцінюється в 1-1,5 млн осіб.

Ймовірно, ця публікація була опублікована внаслідок того, що сайт зламали хакери. Станом на 11:15 п’ятниці, 2 вересня, ця стаття все ще знаходилася на головній сторінці порталу gosarhro.ru.

У публікації нагадали, що 1 вересня 1939 – це день початку Другої світової війни, коли нацистські війська атакували невеликий польський гарнізон на півострові Вестерплатте.

“Не можна забувати про роль більше ніж мільйона росіян, які воювали за нацистську Німеччину, регулярно звинувачуючи в цих зрадах інші народи”, – сказано в тексті.

Дані, які зараз оприлюднені на офіційному сайті російської державної структури, раніше зберігалися під грифом таємно. Кремлівська пропаганда, особливо на тлі війни проти України та звинувачення українців у “фашизмі”, всіляко заперечує, що у Другу світову серед росіян були зрадники.
Назва статті
Російські підрозділи у складі Вермахту
Стаття на головній сторінці сайту
Сайт російського держархіву зламали та показали правду
Сайт російського держархіву
Залиште свій коментар