Європарламент зганьбив Порошенка на весь світ: вказали на його місце на гальорці

Європарламент зганьбив Порошенка на весь світ: вказали на його місце на гальорці

У середу 17 липня, експрезидента України Петра Олексійовича Порошенка не пустили в зал засідань Європейського парламенту. Замість цього його посадили на гальорці. Фотографії із засідання з’явилися в розпорядженні “Страны”.

Порошенко (Європарламент)

Зазначимо, що в цей день Порошенко повинен був з’явитися на допит до слідчих Державного бюро розслідувань. Як раніше було відомо, 11 липня колишнього українського президента викликали на допит в ГБР справу про відмивання незаконних доходів та легалізації в офшорах акцій заводу “Кузня на Рибальському”. Однак, він не прийшов саме в зв’язку з засіданням європарламенту.

Порошенко (Європарламент)

Проте, пізніше Порошенко повідомив в соціальних мережах, що 17 липня перебуватиме у Страсбурзі на зустрічі з новообраними членами Європейського парламенту та іншими політичними діячами.

На своїй сторінці в соціальній мережі Twitter Порошенко написав коротку витримку з рішень Європарламенту. Він стверджує, що це дуже важливо для України:

“Резолюція містить кілька надзвичайно важливих для України пунктив.Позиція перша – Європарламент вимагає від РФ безумовного і негайного виконання рішення Міжнародного трибуналу в Гамбурзі по звільненню 24 українських моряків і негайної передачі Україні 3 захоплених РФ кораблів.
Позиція друга – акт, який був здійснений в Керченській протоці та в нейтральних водах Чорного моря, Європарламент однозначно кваліфікує як агресію РФ проти України.”
Залиште свій коментар