Заробітчанам пообіцяли роздати по 150 тис. грн: що придумали в Кабміні

Заробітчанам пообіцяли роздати по 150 тис. грн: що придумали в Кабміні

В Україні трудові мігранти зможуть отримувати гранти в розмірі 150 тис. грн на відкриття власного бізнесу. Обов’язкова умова: вони повинні за рахунок власних коштів подвоїти капітал і витратити його на відкриття бізнесу.

Про це на засіданні Кабміну 27 січня розповів прем’єр-міністр Денис Шмигаль. “Кожен може отримати до 150 тис. грн, щоб відкрити власну справу. Важливою умовою є те, що людина повинна вкласти власні кошти в розмірі не менше, ніж надає держава. Державна підтримка буде стимулювати людей залишатися і почати розвивати бізнес в Україні, створювати нові робочі місця і розвивати місцеві громади”, – пояснив глава уряду.Варто відзначити, що уряд на засіданні затвердив проєкт закону, а остаточне рішення, чи давати гроші заробітчанам, ухвалить Рада.

Кому дадуть гроші?

  • українець, який не менш ніж рік працював за кордоном;
  • готовий відкрити власний бізнес і витратити на нього не менше, ніж отримає від держави;
  • має 10 років стажу.

Якщо немає щонайменше десяти років стажу, то безкоштовний грант отримати не можна. Замість цього держава дасть безвідсотковий кредит на п’ять років. Крім того, учасники програми зможуть отримати безкоштовні консультації з питань організації підприємницької діяльності та пройти профільний навчальний курс зі створення бізнес-плану.
Залиште свій коментар