Головна / Новини / Політика / Зеленський опублікував несподіване послання до жителів Донбасу: “Давайте залишимо позаду всі сварки”

Зеленський опублікував несподіване послання до жителів Донбасу: “Давайте залишимо позаду всі сварки”

Новообраний президент України Володимир Зеленський виклав у Facebook відео з назвою “послання світу для жителів Криму і Донбасу”.

У відеоролику знялися відомі релігійні лідери.

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський

“Результатом зустрічей з релігійними лідерами стало послання світу для жителів Криму і Донбасу. Спасибі всім, хто погодився. Ми з вами! Ми разом! Ми – одна країна!” – каже новообраний президент.

Глава української православної церкви московського патріархату Онуфрій висловився за те, щоб почати “здоровий діалог” і “переговори”.“Давайте залишимо позаду всі сварки. Ми – одна Україна, ми – один український народ”, – говорить муфтій Саїд Ісмагілов.“Дорогі, давайте розвивати контакт, щоб ми вийшли на здоровий діалог заради однієї мети – цілісності України і процвітання нашого майбутнього покоління”, – заявляє муфтій Ахмед Тамім.

Читайте також  Названо партію, яка витрачає найбільше грошей на рекламу

“Ми віримо, що нарешті сядемо, як цивілізовані люди, за стіл переговорів, і зможемо вирішити всі конфлікти й питання з допомогою мудрості людської”, – додає глава церкви Онуфрій.

Залиште свій коментар


Loading...