Зеленський пояснив, як платити за газ у 2 рази менше: наближається реформа

Зеленський пояснив, як платити за газ у 2 рази менше: наближається реформа

В Україні можуть запровадити реформу термомодернізації Як розповів президент України Володимир Зеленський, вона коштуватиме для держави 300 млрд грн, але це дозволить громадянам удвічі менше платити за газ.

“300 млрд грн – це якщо модернізувати всі багатоповерхові будинки, школи, комунальні установи тощо. Це дуже складна реформа. Таких обсягів ніколи не було, і таких грошей наразі в країні немає. Але я вважаю, що для мене та майбутньої влади – це головна реформа по енергонезалежності держави”, – сказав президент на прес-марафоні, який транслюється на YouTube-каналі “Офіс президента України”.За словами Зеленського, вже наступного року в Україні буде модернізовано низку будинків. “І це покаже, що такі будинки беруть в два рази менше газу. Не на 10%, а в 2 рази”, – сказав президент.

При цьому впроваджувати реформу потрібно швидко, а не так, як це було раніше. Гарант зазначив, що раніше було модернізовано лише 30 будинків.

“На найближчі 3 роки необхідна сума складає 100 млрд грн… Я не знаю, чи вийде у нас, але ми покажемо, що в найближчі 2 роки це буде кілька тисяч будинків. Не 30, а кілька тисяч”, – додав Зеленський.
Видобуток газу в Україні

Також президент заявив, що потрібно збільшувати видобуток газу в нашій країні. Відзначається, що наразі видобувають 60% всього газу, який необхідний для українських споживачів.

“Ви подивіться які ціни… Тому наше завдання на найближчі роки – зробити так, щоб наші потреби були на рівні 60%. Зробити так, щоб нашого власного газу було достатньо”, – заявив глава держави.

Залиште свій коментар