Зеленський звільнив Стефанчука з посади представника президента в Раді

Зеленський звільнив Стефанчука з посади представника президента в Раді

Першого заступника голови парламенту Руслана Стефанчука звільнили з посади представника президента у Верховній Раді. Нагадаємо, що політик претендує на посаду спікера ВРУ.

Про це йдеться в указі №522/2021 глави держави Володимира Зеленського на сайті ОПУ. Документ був підписаний гарантом у середу, 6 жовтня.“Звільнити Стефанчука Руслана Олексійовича від виконання обов’язків представника президента України у Верховній Раді України”, – зазначено в ньому.

Причини, чому Стефанчук більше не виконуватиме такі обов’язки, не вказуються. Раніше в партії “Слуга народу” заявили, що він може зайняти місце голови Верховної Ради після відставки з цієї посади Дмитра Разумкова.

Указ президента

Хоча ініціатор таких “перестановок” у Раді – голова фракції монобільшості Давид Арахамія говорив, що “кандидатів на посаду спікера парламенту є декілька” і визначать на засіданні “СН”.
4 жовтня ВРУ почала процедуру звільнення Разумкова за поданням нардепа Арахамії. А вже 5 жовтня його відсторонили від ведення пленарних засідань на два дні.

Проєкт постанови про відкликання голови Верховної Ради Дмитра Разумкова з посади є на порядку денному засідання парламенту 7 жовтня. Але найімовірніше, що нового спікера парламентарі оберуть у п’ятницю, 8 жовтня.

Залиште свій коментар