Жителі Казахстану обурені російськими туристами на автомобілях із символікою “Z” (відео)

Жителі Казахстану обурені російськими туристами на автомобілях із символікою “Z” (відео)

У Казахстані місцеві жителі негативно реагують на туристів із Росії, які використовують сучасну свастику у вигляді літери “Z”.

Жителі Казахстану дедалі частіше негативно реагують на російських туристів, які приїжджаючи до країни, обклеюють свої автомобілі забороненою символікою “Z”.

Відповідне відео опублікувала Radio Free Europe/Radio Liberty у Twitter.

Так, росіянам не зраділи в курортній зоні Жасибай Павлодарської області. Вони скаржилися, що зустріли їх дуже неприязно, адже на задній частині їхнього авто була наклейка із символом “Z”.

“Побачили на нашому склі машини такий знак (символ “Z” – ред.), накинулися на нас зі звинуваченнями, що ми фашисти, що ми напали на Україну”, – коментує інцидент росіянка.
 

Поліція Казахстану штрафує водіїв автомобілів, на яких є ця символіка. Місцеві жителі також викликають поліцію, побачивши такий знак на авто.

“Сьогодні ти з “Z”, а завтра ти з танком зайдеш на мою землю, на казахську землю”, – каже один із місцевих мешканців росіянину.

За словами казахстанського журналіста Сергія Дуванова, закон на заборону такої символіки досі не ухвалено, оскільки Казахстан сьогодні перебуває під сферою впливу російської політики.“Не бажаючи сваритися з північним сусідом, вони (Казахстан – ред.) не ухвалюють такий закон, тому що за цим законом доведеться включати політичний складник цієї заборони. А це, я думаю, не сподобається Кремлю і тоді можуть бути неприємності”,
– зазначив журналіст.

Залиште свій коментар