Головна / Новини / Суспільство / Київстар ризикує всім: нововведення розлютили мільйони українців

Київстар ризикує всім: нововведення розлютили мільйони українців

Мобільний оператор “Київстар” повідомив українцям неприємну новину: популярний і улюблений усіма тариф закривається і більше не буде доступний мільйонної аудиторії абонентів.

Після масштабної чистки старих мобільних пакетів, найбільший стільниковий оператор країни «Київстар» взявся за генеральне прибирання у відносно свіжих пропозиціях.

Але якщо раніше абонентів переводили на більш дорогі тарифи, додаючи пакетних хвилин і гігабайтів, то на цей раз за великі гроші пропонують рівно такий же набір телеком послуг. При цьому внепакетные тарифи піднялися відразу в 2 рази.

Читайте також  Марш рівності в Києві охоронятимуть п'ять тисяч силовиків


Зараз оператор обдзвонює своїх абонентів і попереджає їх, що в період з 21 лютого по 3 березня 2019 року закриє тариф «Максимальний Безлім 2017». Його користувачі, якщо нічого не зроблять, будуть автоматично і безкоштовно переведені на «Максимальний Безлім» у версії 2019 року. В якому абонплата (розрахунковий термін – чотири тижні) на 45% дорожче.
«старому» за 155 грн. у місяць можна було отримати, власне, необмежений доступ у всесвітню мережу. З березня за таку можливість потрібно буде кожні чотири тижні розщедрюватися на 225 грн.

І в старому, і в новому тарифах включені за 300 хвилин вихідних дзвінків на мережі інших українських операторів і по 300 SMS. Але якщо користувач виговори цей обсяг, то нові умови виявляться набагато гірше колишніх.

Дзвінки понад ліміт «Максимальному Безлиме» будуть коштувати 1 грн./хв замість 0,6 грн./мін. А на міські номери – 3 грн./мін. (було 1,5 грн./мін.).

Для тих, хто не погодиться на нові умови, доступний тариф «Безлім Відео» за 150 грн. (раз у чотири тижні). У нього включений 9 гігабайт мобільного трафіку, 150 хвилин вихідних дзвінків і 150 текстових повідомлень. Правда, варто врахувати, що такий перехід не буде безкоштовним: за тарифне дезертирство «Київстар» зніме з рахунку 20 грн. разової плати.

Залиште свій коментарLoading...