Головна / Новини / Суспільство / 10 предметів, які категорично заборонено кидати в каналізацію

10 предметів, які категорично заборонено кидати в каналізаціюЧасто люди, не замислюючись змивають в каналізацію, що захочеться і зовсім не підозрюють про наслідки. А чи знаєте ви, що деякі предмети ні в якому разі не повинні там опинитися? Радимо прочитати і запам’ятати цей список раз і назавжди.

У цій статті ми розповімо вам, що заборонено викидати в каналізацію і до яких наслідків це може призвести.


Рис і макарони

реклама

Макарони і рис з часом розбухають і мають набагато більшого об’єму. А на те, щоб вони розчинилися у воді, потрібно дуже багато часу, тому засмічення гарантовано.

Яєчна шкаралупа


Люди думають,  якщо шкаралупу подрібнити на частини, то з-за їх гострих країв вона не застрягне, однак це зовсім не так. Маленькі шматочки склеюються з іншими, більш великими, утворюючи при цьому скупчення великих розмірів, які стають з часом все більшими і в підсумку неминуче призводять до засмічення.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропусти найцікавіше

Борошно

Якщо ви знайомі з клейстером, то напевно, знаєте, що його основні складові — це мука і вода. Тепер уявіть собі, що такий «клейстер» утворився в трубі і в нього потрапляють ще й інші складові, які в підсумку перетворюються в засмічення.

МедикаментиДеякі люди, вважають, що ліки легкорозчинні і не сприяють засміченню, і запросто викидають їх у каналізацію. Однак, не розчиняючись в рідині, вони насичують собою воду і тим самим отруюють її. Фільтри для води можуть очистити її від різноманітних опадів і мікроорганізмів, але ліки, які поширюються у воді ніякі фільтри затримати не зможуть.

Волосся

Волосся, особливо густе і довге, — головна і найчастіша причина засмічення труб у ванній кімнаті. Застрягши у зливі, воно часто утворює грудку, тому що все в ньому заплутується. Тому, в наступний раз, очистивши свій гребінець від волосся, краще викиньте його у відро для сміття і розчісуйтесь, перед тим як піти в душ, щоб якомога менше волосся виявилося в зливі.

Читайте також  Степанов назвав умову для нового локдауну в Україні

Різні наклейки з фруктів, банок

Навіть, якщо наклейки дуже маленькі, обов’язково варто їх викидати у відро для сміття, а не дозволяти опинитися в каналізації. Все тому, що на них нанесений клей, а самі вони зроблені з матеріалів, які розчиняються дуже довго.

Будівельне сміття

Незалежно від походження, його категорично заборонено змивати, навіть, якщо це зовсім дрібні крихти або камінчики. Це правило поширюється і на габаритні матеріали, і на сипучі. Якщо великі шматки утворюють собою засмічення, то дрібні слідом осідають на них і на стінках труб, що з часом призводить до ще більш серйозних проблем.

Презервативи

На перший погляд вони абсолютно нешкідливі, проте варто пам’ятати, що презервативи зроблені з латексу, який не розкладається. Також вони можуть розтягуватися і чіплятися за стінки труб, закриваючи просвіт. До того ж презерватив може наповнитися повітрям, водою або якимось сміттям, в результаті чого утворюється серйозна перешкода, від якої не так просто позбутися.

Недопалки

Шкода полягає в тому, що фільтр цигарки синтетичний, він розбухає і, що ще гірше, не розкладається. В недопалку залишаються різні шкідливі речовини, такі як смоли і нікотин, які легко потрапляють у воду й отруюють її.

Засоби жіночої гігієни

Всім відомо, що такі речі створені для того, щоб вбирати вологу, а значить, можуть сильно розбухати у воді й утворювати перешкоди, що загрожує серйозним засміченням.

За матеріалами

Залиште свій коментар