А ось це Зеленському народ ніколи не пробачить: Гляньте, що президент сьогодні зробив

А ось це Зеленському народ ніколи не пробачить: Гляньте, що президент сьогодні зробив

Президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроєкти щодо продовження дії воєнного стану й мобілізації

Про це йдеться на сайті українського парламенту.

Законопроєкт №11234 про затвердження указу президента України “Про продовження строку дії воєнного стану в Україні” внесли 6 травня. Наразі його розглядає Комітет.Проєкт закону №11235 “Про продовження строку проведення загальної мобілізації”, ініціатором якого є Зеленський, також опрацьовується в комітеті.

Правовий режим пропонується продовжити ще на 90 діб.12 лютого Зеленський підписав закони про продовження воєнного стану та загальної мобілізації ще на 90 днів – до 13 травня 2024 року.

Що відомо про мобілізацію в Україні

19 грудня Зеленський на пресконференції за підсумками 2023 року заявив, що Генштаб звернувся з питанням мобілізації додаткових 450-500 тис. українців.

25 грудня 2023 року Кабмін вніс до Ради законопроєкт про вдосконалення процедури мобілізації.

8 січня на засіданні Комітет Верховної Ради з питань антикорупційної політики визнав урядовий законопроєкт про мобілізацію таким, що містить корупційні ризики.

11 січня законопроєкт про мобілізацію повернули уряду на доопрацювання без розгляду в парламенті.Омбудсмен Дмитро Лубінець стверджує, що деякі положення законопроєкту про мобілізацію порушують Конституцію, міжнародні зобов’язання України та права людей.

Наприкінці січня уряд вніс до Ради оновлений законопроєкт про мобілізацію.Залиште свій коментар