Головна / Новини / Суспільство / Активіст: нам хотілося плакати, коли ми побачили будинок 24 – річного сина Гладковського. Малолітній син обгородив себе островом (кадри)

Активіст: нам хотілося плакати, коли ми побачили будинок 24 – річного сина Гладковського. Малолітній син обгородив себе островом (кадри)

Націоналісти після побаченого не можуть стримати сліз і гніву.

Після того як вся країна і західні спецслужби дізналися як всі ці роки влада збагачувалася на гробах українських солдатів і на горі мільйонів людей, активісти вирішили пікетувати будинок 22-річного сина заступника Секретаря Національної Безпеки і Оборони України – Олега Гладковського.

22-річний син чиновника живе зі своєю дівчиною в палаці на приватному острові в одному з найбільш елітних заміських районів Києва.Будинок має 2 басейни, кілька гаражів, десятки кімнат і величезну територію з виходом на власний пляж.

Читайте також  Двойник Зеленского записал обращение к президенту Украины (видео)

Будинок оцінюється в кілька мільйонів доларів. Примітно, що малолітній син живе окремо від батьків в цьому палаці тільки зі своєю дівчиною і армією охорони, кухарів, служниць і прибиральниць.

Звідки у малолітнього сина такі гроші на таку царську життя? Відповідь очевидна …

1.
2.

3.

4.

Залиште свій коментарLoading...