Головна / Новини / Політика / “Ба-бах! Всра**ся?”! У Савченко випустили провокаційний ролик із Радою (Відео)

“Ба-бах! Всра**ся?”! У Савченко випустили провокаційний ролик із Радою (Відео)

Соратники нардепа Надії Савченко розповсюдили ролик, у якому вона у порожній залі Верховної Ради, після нагнітаючої музики, зі саркастичною посмішкою говорить: “Ба-бах! Що страшно? А вони нас бояться”.Відповідне відео розмістила на своїй сторінці соратник по партії та прес-секретар нардепа Тетяна Проторченко.
У ролику, після слів Савченко з’являється надпис: “Надія Савченко. Кандидат у президенти України”.

В той же час у соцмережах розповсюджується ще один ролик, але з деякими відмінностями.
У ньому, на фоні порожньої зали Ради, після нагнітаючої музики Савченко говорить: “Ба-бах! Всра**ся?” і підпис: “Надія Савченко. Депутат від народу”.У коментарі “Українській правді” Тетяна Проторченко пояснила, що основний посил ролика у тому, що парламентарі бояться власних вигадок.

“У всіх людей все нормально зі сприйняттям. А депутати Верховної Ради самі собі щось придумали, самі собі злякалися”, – сказала Проторченко.

“Їм раніше ніколи не було страшно, а тепер вони чогось не розуміють, бо є люди не такі як вони. Є чесні, порядні, віддані цій державі, які роблять свою справу і які давали присягу українському народу. А вони (депутати – ред) самі собі щось придумали і самі собі тепер ходять і створюють додаткові проблеми”, – додала вона.

Читайте також  Билецкий поставил Зеленскому ультиматум по Донбассу: о чем речь

Проторченко зазначила,  що незрозуміло, що у головах нардепів, але звичайні люди нічого не бояться.“А те, що у них там в головах, то у них… Навіть ті, які прийшли до влади на хвилі Майдану, уже вросли в ці крісла. Ось і весь посил”, – сказала вона.

Проторченко додала, що це її особисте сприйняття.Як відомо, Савченко в 2014 році, перебуваючи в ув’язненні в Росії, пройшла в український парламент під першим номером списку партії “Батьківщина”.

Після звільнення вона деякий час працювала в складі цієї фракції, однак в грудні 2016 року Савченко виключили з “Батьківщини”.

Залиште свій коментар