Головна / Новини / Культура / Безкоштовний концерт від світових зірок у Києві

Безкоштовний концерт від світових зірок у Києві

У Києві на Софійській площі 23 червня о 19:00 відбудеться концерт всесвітньо відомих українських солістів, які виступають у театрах “Ла Скала”, “Метрополітен-опера”, “Ковент-Гарден” і Віденській опері.

У рамках проекту “В Україну повернусь” Людмила Монастирська, Ольга Безсмертна, Маріан Талаба, Зоряна Кушплер і Олександр Цимбалюк виконають фрагменти із популярних світових опер у супроводі симфонічного оркестру Національної філармонії України під відкритим небом.
“Це – співаки світового рівня. І щоб послухати когось із них, наприклад, у “Метрополітен-опера”, потрібно заплатити 300-500 доларів за квиток. У киян буде унікальна можливість почути їх безкоштовно. До того ж, ви ніде більше не побачите цих артистів разом на одній сцені. Також це складний проект із технічного погляду, адже на відкритій сцені інша акустика. Звукорежисеру доведеться якісно “визвучити” не тільки співаків, а й кожен інструмент симфонічного оркестру та хор”, – зазначив Анатолій Солов’яненко, головний режисер Національної опери і творчий керівник проекту.

Читайте також  «Если вы сейчас едите, то лучше не читайте этот пост»: Дантес рассказал об инциденте в постели с Надей Дорофеевой


Світові зірки безкоштовно заспівають у Києві

Програма концерту складається із найвідоміших творів світової класики: “Вальс Маргарити” (“Фауст”), “Арія Калафа” (“Турандот”), “Ті Деум” (“Тоска”), “Хор з опери “Набукко”, “Хабанера” з опери “Кармен”.

Вхід на концерт вільний, кількість посадкових місць обмежена, реєструватися можна  посиланням.

Залиште свій коментарLoading...