“Білоруського там 12%”: Лукашенко насмішив молодь першим “вітчизняним” ноутбуком. Відео

“Білоруського там 12%”: Лукашенко насмішив молодь першим “вітчизняним” ноутбуком. Відео

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко представив “перший білоруський комп’ютер”. Презентація відбулася під час відкритого уроку в Палаці республіки в Мінську.

Проте “білоруський ноутбук” розсмішив молодь, оскільки білоруського в ньому, за словами самого Лукашенка, – лише 12%. Диктатор уточнив, що пристрій було створено на телезаводі “Горизонт” у Білорусі.

“Я спеціально попросив, щоб на нашу зустріч принесли цей продукт: це перший комп’ютер, номер “один”, який мені подарували наші розумні люди. Їм було поставлене завдання повештатися по всьому світу, знайти найкраще, те, що ми не можемо створювати – процесори, програмне забезпечення – найкраще і створити цей комп’ютер”, – заявив Лукашенко.

Він додав, що “важливим є сам факт” створення “білоруського” комп’ютера. За словами Лукашенка, в Білорусі “є величезний потенціал” – люди, “які вміють творити неймовірне”.

“Чесно скажу, в ньому сьогодні близько 12% білоруського. До кінця року буде 30%. Але важливим є сам факт”, – заявив диктатор.
 

Залиште свій коментар