Головна / Новини / Світ / “Буде робити те, що дозволить господар”: Поклонська звернулася до Зеленського

“Буде робити те, що дозволить господар”: Поклонська звернулася до Зеленського

Депутат нелегітимної Держдуми РФ Наталія Поклонська звернулася до президента України Володимира Зеленського та закликала його до “конструктиву щодо Криму”.

Як інформує replyua.net з посиланням на РІА Новости, депутат закликає зняти водну блокаду з півострова і налагодити транспортне сполучення.
“На жаль, президент України Володимир Зеленський буде робити те, що йому дозволить господар. Новій українській владі порадила б перейти до конструктиву щодо Криму, в першу чергу налагодити всі дорожні сполучення (залізничне і повітряне) і пустити дніпровську воду”, – заявила Поклонська.Вона вважає, що після прийняття таких заходів Росія оцінить внутрішню політику Києва і змінить своє ставлення до України. Також депутат вважає, що якщо з’явиться хоч якась можливість, потрібно намагатися залагодити всі конфліктні питання.

Читайте також  Європа не пустила корабель із Криму: в "заручниках" 112 студентів

Поклонська також висловила впевненість у тому, що коли влада України зможе відповісти на питання, чому кримчани проголосували за приєднання до Росії, тоді все встане на свої місця. Депутат додала, що “повернення Криму на батьківщину є юридичним фактом”, і хтось його відразу визнав, а хтось визнає потім.

Залиште свій коментарLoading...