Головна / Новини / Політика / Бутусов влаштував суперечку із Зеленським на пресмарафоні через Демченка та “здачу” Криму. Відео

Бутусов влаштував суперечку із Зеленським на пресмарафоні через Демченка та “здачу” Криму. Відео

Під час пресмарафону президента України, що проходить у Києві 26 листопада, Володимир Зеленський вступив у словесну суперечку з головним редактором видання “Цензор.НЕТ” Юрієм Бутусовим. Під час дискусії з’ясувалося, що глава держави вважає, що заступник секретаря РНБО Руслан Демченко не здавав Крим росіянам.Так, Бутусов запитав у Зеленського щодо призначення ним Руслана Демченка на посаду начальника комітету з розвідки, тобто керівника комітету з усієї розвідки, водночас нагадав, що він був заступником міністра закордонних справ часів президентства Януковича та співавтором “ганебних “харківських угод”, які віддали Крим росіянам” (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця новини).
“Після його призначення 1 липня було одразу провалено спецоперацію з постачання клістронів в Україну, 8 липня провалено спецоперацію із захоплення в’язниці “Ізоляція”, було розкрито нашу групу ГУР МО і вже 29 липня провалено спецоперацію щодо “вагнерівців”, – нагадав журналіст.

Також він додав, що вже після звільнення генерала Бурби, у 2020 році було провалено ще кілька спецоперацій ГУР МО, вже без нього, щодо Білорусі.

Тут Зеленський почав перебивати Бутусова, не даючи закінчити питання:
– Тобто до цього всі провали, про які йдеться, чи правильно я розумію питання, за ці провали відповідав Бурба? Чи правильно я розумію?

– Ви мені не дали поставити запитання, пане президент.

– Їх дуже багато!

– Слухайте, я вам ще жодного питання не поставив. Я вам просто викладаю факти, які ви маєте знати як головнокомандувач.– Я – Верховний головнокомандувач!– Так, дуже важливо, я можу закінчити?

– Просто це різні речі – головнокомандувач та Верховний головнокомандувач.Після цього Бутусов наголосив на системності провалів військових операцій в Україні та відсутності розслідувань.

“Я хотів би вас спитати, після цих випадків, після цих провалів без жодних розслідувань було звільнено 5 керівників ГУР МО, 7 співробітників ГУР МО затримано, серед них є люди, які вивезли сюди, в Україну, Цемаха, завдяки чому ви змогли здійснити обмін, люди, які знищували Захарченка, Моторолу, Гіві”, – наголосив журналіст.

“У мене таке питання: чи не соромно вам, Верховному головнокомандувачу, що ви тут, у прямому ефірі використовуєте свій статус, щоб зганьбити військовослужбовців, щоб щось сказати людям, які не можуть вам тут відповісти. У прямому ефірі”, – заявив Бутусов.

Читайте також  НАТО вчить, як на світі жить: авіанавчання відбудеться у жовтні

Він звинуватив Зеленського в тому, що він покриває людей, які не воювали, нічого не говорить про свою причетність до цієї справи та причетність Єрмака.

“І про Руслана Демченка, відвертого зрадника України, який працює на росіян і пов’язаний з ними, якого ви незаконно призначили на посаду під час війни”, – додав Бутусов.

Зеленський, зі свого боку, відповів на звинувачення, заявивши, що Крим віддав росіянам не Демченко.

“Поширення інформації було Бурбою, коли він працював у розвідці. Ви цю інформацію отримали та виклали. Це правда? Скажіть правду один раз”, – сказав він журналісту.

Зеленський заявив, що журналіст просто скривджений, бо не отримав посади в Міноборони.

“Пане Бутусов, ви мені говорите про відповідальність за життя та смерть людей. За останній тиждень щодня 2-3 міжнародні розмови, включно з керівництвом ЄС, США, Британії, я проводжу через вас. Ви перша людина, яка показала інформацію про відповідь нашого українського дрону щодо незаконного формування окупованого Донбасу”, – заявив Зеленський.

“Хочу вам нагадати, коли ви пишете щось про олігархів… Коли я став президентом, ми з вами зустрічалися в студії “Кварталу 95″ і вас до мене привів товариш Богдан. Тоді ми були з вами в нормальному діалозі – як будувати країну, які є питання у Міноборони, але вам не дали ніякої посади, пане Бутусов. На це ви й розлютилися. Щодо дронів. Я вам скажу, на вашій совісті смерті людей. Після цього скільки було на нас атак і скинутих бомб дронами”, – звинуватив журналіста президент.

У відповідь Бутусов зазначив, що президент багато чого не знає і “багато брехні про зрив спецоперації поширюється”.

“Все, що ви тут розповіли, – брехня. Ви це кажете для того, щоб не відповідати за себе, за Єрмака, за Демченка, де ви порушили закон про люстрацію та призначили російського агента. Тому ваша тактика така – оббрехати людей, які про щось пишуть, видати купу розмов”, – заявив журналіст.

Він закликав президента прийти на допит до слідчого та припинити брехати.

“Управління країною під час війни – це не “Квартал”. Вам потрібно це вивчити нарешті. Дуже соромно, вам про ваш сором сказати нічого”, – заявив Бутусов.

 

Залиште свій коментар