Головна / Новини / “Це наша основна проблема”: Епіфаній назвав головний провал Порошенка

“Це наша основна проблема”: Епіфаній назвав головний провал Порошенка

Епіфаній впевнений, що зараз йде боротьба за цінності в суспільстві.

Митрополит Київський і всієї України, предстоятель Православної церкви України Епіфаній розповів, що він вважає головною помилкою Порошенка.

Про це він сказав в інтерв’ю журналу “Новое время“, повідомляє УНІАН.Епіфаній, відповідаючи на питання про те, що не вийшло зробити Порошенку, заявив, що той не зміг подолати корупцію.
“Вона — головна проблема і наш внутрішній ворог. Ми говоримо про агресію з боку Російської Федерації — тут у нас є потужний зовнішній ворог. Але у нас є і не менш вагомий внутрішній ворог – корупція. Вона глибоко проникла у свідомість не тільки української влади, але й українського суспільства, яке, на жаль, не готове так швидко змінитися. Це добре показують опитування, коли у людей запитують: “Ви проти корупції?” — “Так, я проти” — “Але ви за те, щоб можна було вирішити питання якимось іншим, незаконним шляхом?” — “Так”. Ось такий парадокс”,- сказав митрополит.

Читайте також  Дно пробито! Депутати ділять гроші в доларовому еквіваленті прямо в приміщенні ради! (Відео)

Епіфаній впевнений, що зараз йде боротьба за цінності в суспільстві. “Думаю, вона буде продовжуватися, тому що ми рухаємося в напрямку Європи. Поступово європейські цінності — демократія, свобода — все ж таки подолають проблеми, які вкоренилися в українській державі”, – додав він.

Залиште свій коментарLoading...