Головна / Новини / Здоров'я / Чим загрожує відсутність сексу – несподівані наслідки

Чим загрожує відсутність сексу – несподівані наслідки

Відсутність сексу негативно впливає на здоров’я і самопочуття людини, а саме погіршує імунітет, підвищує рівень стресу, знижує самооцінку і не тільки.Такого висновку дійшли вчені, пише Men’s life.
Погіршується стан імунної системи

Деякі експерти стверджують, що у людей, які не займаються сексом, погіршується стан імунної системи – вони частіше і довше хворіють, і їх не обходять стороною сезонні епідемії.

У людей з насиченим статевим життям імунітет краще на 33% у порівнянні з тими, у кого секс відсутній.

Зростає рівень стресу

Секс сприяє виробленню серотоніну (гормону щастя). Коли з інтимним життям справи йдуть погано, кількість гормону щастя знижується, а рівень гормону стресу зростає. У результаті людина стає схильною до стресових ситуацій і болісно на них реагує.


Дослідження показали, що після сексу люди швидше і легше справляються зі стресовими ситуаціями.

Погіршується самооцінка

Без сексу люди починають відчувати себе менш привабливими для себе та інших. Нерідко пропадає впевненість у собі.

Читайте також  Лікар назвав несподівані наслідки коронавірусу

З’являються проблеми зі збудженням

Коли секс рідке явище, у чоловіків з’являються проблеми з ерекцією.

Підвищується ймовірність онкологічних процесів у простаті

Представники науки з Америки у сфері урології вважають, що тривала відсутність сексу підвищує ймовірність появи злоякісних утворень у простаті.

Зникає сексуальний потяг

Тривале утримання від сексу призводить до зниження лібідо. Мозок думає, що якщо сексу немає, то і не потрібно мучити тіло бажаннями, якщо їх не можна задовольнити.Виникають гінекологічні хвороби у жінок

Через тривалу відсутність сексу в області таза може застоюватися кров. Це загрожує появою неприємних гінекологічних захворювань – фіброми, кісти, аднекситу.

Гормональний дисбаланс

Дисбаланс гормонів з’являється і у чоловіків, і у жінок.У чоловіків з’являються шкірні висипання, прояви агресії і синдром нав’язливих станів. У жінок починає менше вироблятися колаген, як результат – настає передчасне старіння організму.

Залиште свій коментар