Головна / Новини / Здоров'я / Ці продукти вас вбивають: від яких страв варто відмовитися назавжди

Ці продукти вас вбивають: від яких страв варто відмовитися назавжди

Стало відомо, вживання яких продуктів завдає непоправної шкоди організму людини

Рак є однією з найактуальніших проблем сучасної медицини.

Медики вважають, що однією з найбільш поширених причин розвитку захворювання лікарі все частіше відносять неправильне харчування. Так, виключення з раціону певного списку продуктів допоможе мінімізувати ризик розвитку хвороби.До списку небезпечних продуктів зарахували: напівфабрикати та інші продукти, які містять барвник E-125 (колір маку SX), регулятори кислоти E-510 (хлорид амонію), E-513 (сірчана кислота), E-527 (амонію гідроксид), консервант бензонат натрію E-211; Е-621 (глутамат натрію).
вредные продукты,

Алкоголь; цукор (особливо білий рафінований); копчені м’ясні та рибні вироби – вони містять бензопірен; фаст-фуд, особливо картопля фрі; сіль – у великій кількості вона канцерогену; дріжджовий хліб (створює сприятливе середовище для грибків і розвитку патологій); кава в надлишку (понад чотирьох чашок в день).

Читайте також  Названы лекарства, опасные при коронавирусе

Також небезпечними для людського організму визнали продукти ГМО і гормони росту.

У той же час, існують продукти, які допомагають захиститися від раку. До них відносяться: хрестоцвіті овочі; куркума; гриби; зелений чай; оливкова олія; томати; чорний шоколад; ягоди; сливи і абрикоси; часник і цибулю.

 

Залиште свій коментарLoading...