Головна / Новини / Економіка / Ціни ЗЕленіють: На деяких заправках подешевшало пальне

Ціни ЗЕленіють: На деяких заправках подешевшало пальне

2 липня деякі мережі АЗС знизили ціни на дизельне пальне і бензин на 0,5-1 грн. Про це на своїй сторінці у Facebookповідомив представник президента в Кабінеті Міністрів, кандидат у депутати від партії «Слуга Народу» Андрій Герус.

«Проїжджаючи вулицями Києва, із приємністю відзначив, що на одній з великих ЗЕлених мереж АЗС ціна на дизельне пальне сьогодні знизилася на 1 грн за літр. Ціна бензину знизилася на 0,5 грн. На іншій ЗЕленій мережі АЗС ціна дизеля сьогодні знизилася на 0,5 грн/літр. Сподіваюся, це тільки початок і ланцюгова реакція/конкуренція призведе до подальшого зменшення відповідних цін на всіх АЗС», – написав Андрій Герус.
Зменшення вартості пального на заправках мереж OKKO і WOG відзначає й консалтингова компанія UPECO.

Читайте також  Безработный бывший нардеп Ляшко каждый месяц получает 228 тысяч


За словами Андрія Геруса, зниження відбулося завдяки консультаціям і аргументованим професійним дискусіям, які команда президента проводила з учасниками ринку в останні дні. Представник Володимира Зеленського у Кабміні наголосив, що не йдеться про ручне регулювання цін. Однак держава моніторить ринки, щоб не було збоїв конкуренції.

«Від такого зниження безпосередньо виграє близько 7 млн ​​автомобілістів, а опосередковано – більшість українців. Це дасть економію для споживачів пального близько 1 млрд грн на місяць», – повідомив Андрій Герус.

Він також зазначив, що зниження цін і тарифів там, де для цього є об’єктивні ринкові підстави, – це принципова позиція президента Володимира Зеленського та партії «Слуга Народу».

Залиште свій коментарLoading...