Головна / Новини / Економіка / Цінова катастрофа в Криму

Цінова катастрофа в Криму

Нечисленні туристи не задоволені високими цінами на продукти в окупованому Криму

Про це розповіли місцеві жителі. Також вони озвучили деякі ціни.

Картопля фрі в кафе коштує 50 грн, бургер – 80 грн, чебурек – 20-30 грн, піца – 145 грн. Супи на набережній в кафе – від 30 до 50 грн (щі, солянка, бульйон, овочевий суп), куряча котлета – 30 грн, домашня – 37 грн, свинина по-французьки – 60 грн, котлета по-київськи – 60 грн, плов з яловичиною – 65 грн, рагу з куркою – 50 грн, телятина з овочами – 90 грн, рис – 30 грн, пюре – 35 грн, салат 30-50 грн, соки 25-35 грн. Разом обід може обійтися 160-225 грн.“Міст відкрили, обіцяли, що тепер доставка товарів буде дешевше, але за цінами цього не відчувається”, – повідомила киянка, яка їздить в Ялту до родичів.

Читайте також  Обгладывайте кости: мясо для украинцев стало недоступным деликатесом


Минулого місяця Рада національної безпеки і оборони (РНБО) розширила санкції відносно Росії, під які потрапили деякі групи товарів, вироблених в цій країні. Як з’ясувалося, нові обмеження не заважають Україні продовжувати закуповувати заборонені товари, причому в уряді намагаються знайти цьому логічне.
З анексованого українського півострова Крим щороку виїжджає величезна кількість жителів. Про це журналістам розповів перший заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Юсуф Куркчі.

«Є люди, які постійно виїжджають з Криму. Є кількість населення, яке повертається. Я не хочу бути неправий, але якщо говорити про дві-три тисячі чоловік на рік, то це може бути близьким до істини», — зазначив він. Також чиновник уточнив, що останнім часом ця тенденція не змінюється.
Залиште свій коментарLoading...