Головна / Новини / Світ / Діти дзвонили і прощалися: свідчення очевидців пожежі у Кемерово

Діти дзвонили і прощалися: свідчення очевидців пожежі у Кемерово

Під час пожежі у кемеровському торговому центрі група школярів виявилася заблокованою у кінотеатрі. Діти дзвонили близьким і прощалися.

Родичка однієї зі школярок розповіла, що дівчинка подзвонила їй, коли почалася пожежа, пише Комсомольская правда.

– Відразу після початку пожежі, з кінотеатри дзвонила моя племінниця Віка. Вона говорила, що горить все, двері заблоковані в кінотеатрі. Я не можу вийти, дихати не можу. Я їй кажу: “Віка, знімай все, ніс закладай через одяг”. Вона каже: “Передай мамі, що я її любила. Передай усім, що я їх любила” і після цього відключилася. Зараз я їй телефоную йдуть гудки і ніхто не відповідає, – сказала жінка. Як повідомляє Лента.ру, за словами постраждалих, у ТЦ не спрацювала система пожежної безпеки. Видання зібрало свідчення очевидців трагедії.
Очевидець Дмитро Хорошавцев:

– Ми спочатку подумали, що це навчання або щось в цьому роді, але всі відразу кинулися до виходу. Коли двері зали, нарешті, відчинилися, у коридорі вже нічого не було видно, тільки клуби гарячого диму. За метр ніякої видимості, дихати неможливо, всі кричать, величезний натовп… Діти маленькі, батьки їх губили, це не описати просто! Пожежні теж не так швидко приїхали зі швидкими. Люди вибивали вікна та стрибали. Ніхто не попередив про пожежу з боку адміністрації, ні звуків сирен, нічого взагалі. І навіть евакуаційні двері на першому поверсі були закриті. Я досі не зрозумію, як нам вдалося вибратися з цієї вогняної пастки!

Читайте також  Казахстан наносит удар по России и создает очередной кризис для Путина

Олександр Калачов, постраждалий:

– Нікому не бажаю все це пройти, страшно, коли батьки шукають своїх дітей, які просто-напросто прийшли подивитися кіно. Ці голоси дітей у телефоні: “Мам, нам нема чим дихати, я задихаюся”.

Наталія Новікова, очевидець:

– Люди металися навколо торгового центру і кричали, щоб їх пустили шукати їх дітей! Перехожі плакали від безсилля, розтягували брезенти, килими. Ловили людей… Це було страшно.

Любов Власенко, постраждала:

– Нас було чоловік десять у басейні. Нам крикнули: “Біжіть”, і ми навіть одягнутися не встигли, тільки з шафок одяг похапали. Вибігли на дах. Один чоловік почав панікувати, пропонував стрибати вниз, тому що дах скоро обвалиться. Але я попросила його припинити панікувати. Хвилин 40 ми дзвонили по всіх адресах, кричали з даху, щоб нас врятували, але ніхто не приходив. Тільки потім нас врятували пожежники.

За останніми даними, у російському Кемерово під час пожежі у торговому центрі загинули  53 особи. Пожежа ліквідували, пошуки людей тривають.

Залиште свій коментарLoading...