Головна / Новини / Суспільство / Дівчата, які курили і пили у церкві в Києві, записали відео з вибаченнями

Дівчата, які курили і пили у церкві в Києві, записали відео з вибаченнями

Дівчата, які на Великдень, 2 травня, задували свічки, курили і вживали алкоголь у церкві Різдва Христового у Києві, записали відео з вибаченнями.Відповідний ролик опублікувало видання “Інформатор” у вівторок, 4 травня. Одна з дівчат розповіла, що її звуть Єва і що вони з подругою нібито не вживали міцний алкоголь і не були під впливом наркотичних речовин, а “максимум випили по пляшці пива” (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця).
Вона також зазначила, що шкодує про інцидент у храмі.“Мене звати Єва і я хочу вибачитися за інцидент, який стався за моєї участі в церкві Різдва Христового. А саме – я задула свічку. Я хочу щиро попросити вибачення у людей, чиї почуття я зачепила. Я не думала, що все це буде настільки масово, і взагалі, що хтось із сторонніх про це дізнається. Єдине, що я можу сказати – мені дуже шкода, що у таке світле свято Великодня ви повинні спостерігати, як дві малолітні д*ри зайшли до церкви і почали творити якусь х**нь”, – сказала дівчина.

Читайте також  Українці, евакуйовані з Дохи, показали готель для обсервації: з'явилися фото

Її подруга Анастасія також вибачилася за свою поведінку і назвала свій вчинок “дурістю”.
“Мені дуже шкода. Я вела себе негідно. Це була дурість, яку ми просто не обміркували. Я хотіла попросити вибачення у віруючих і всіх, чиї почуття я зачепила”, – сказала Анастасія.

 

Залиште свій коментар