Головна / Новини / Надзвичайні події та кримінал / До Гладковського додому прийшов розлючений натовп, зріє штурм палацу: фаєри, крики, жорсткі вимоги

До Гладковського додому прийшов розлючений натовп, зріє штурм палацу: фаєри, крики, жорсткі вимоги

Представники “Нацкорпусу” і “Нацдружин” провели акцію в Козині – під маєтком Ігоря Гладковського – сина першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського. Його відсторонили від посади на час розслідування фактів розкрадань в оборонному комплексі.

Активісти розповіли, що учасники акції “вирішили навідатися до маєтку одного з фігурантів корупційного справи про розкрадання в армії Гладковського-молодшого ще раз”.

“Ми не залишимо в спокої мародерів і корупціонерів, які розкрадають військовий бюджет під час війни, не дамо зам’яти цю тему і будемо домагатися виконання наших вимог”, – заявили в ПК і НД.
Головні вимоги учасників – взяти під варту і заарештувати рахунки та майно Гладковського-старшого і осіб, які є фігурантами розслідування – Ігоря Гладковського, Віталія Жукова, Андрія Рогози, керівництва ДК “Укроборонпром”. Варто зазначити, що директорам всіх держпідприємств, які були учасниками схем вимагають обрати покарання у вигляді позбавлення волі та конфіскації майна.Цікаво, що вимагають оприлюднити матеріали всіх кримінальних проваджень, пов’язаних з розкраданнями в армії. А від генпрокурора – щотижня звітувати щодо цієї резонансної справи на загал.

Провести наступну акцію учасники запланували на 9 березня в центрі Києва – у разі, якщо їхні вимоги не будуть виконані.

Залиште свій коментарLoading...

Читайте також  "Король контрабанди" Альперін вийшов із СІЗО, – ЗМІ