Педагогиня написала про це в коментарях до публікації співробітниці благодійного фонду “Харків з тобою” Олени Рофе у фейсбуці. Жінка у повідомленні розмістила пост журналіста Олександра Михельсона про “два види “корисних ідіотів” для Кремля”.

У дописі журналіста йдеться про таке: “Одні вважають, що Путін лізе до України, бо тут є російськомовні, а не було б російськомовних – не ліз би. Другі вважають, що Путін лізе до України, бо тут утискають російськомовних, а не утискали б – не ліз би”.

До обговорення долучилася і викладачка харківського вишу Наталія Семейкіна. Вона у коментах назвала такі міркування автора “випєндрьожем” і нічим більше, і поділилася своєю думкою щодо війни на Донбасі.
А куди лізуть не російськомовні?… Полізли на Донбас Турчинов і вся банда. У мене там повно студентів, які пишуть правду. Добре, що є Путін, може усіх не доб’ють,
– заявила Семейкіна.

Читайте також  Появились фото особняка Епифания под Киевом: «Дом за 2,7 миллиона, пастбище и участки»


Скриншот допису та коментарі Наталії Семейкіної

Олена Рофе нагадала доцентці, що після розвалу СРСР і відновлення Україною незалежності в 1991 році Донецька і Луганська області повністю увійшли до складу держави.

“Це українські території, про що було, зокрема, зазначено і в Будапештському договорі. Якщо хтось туди й “поліз”, так це саме російські війська, які порушили державні кордони і всі можливі міжнародні угоди. А точніше, війська окупували частину Донецької, Луганської областей та Крим“, – відповіла вона.

Коли інші обурені користувачі у мережі назвали викладачку вишу “ватною”, “сєпаркою“, вона почала критикувати Україну, в тому числі озвучуючи тези кремлівської пропаганди.


Скриншот коментарів до допису

Додамо, що на своїй фейсбук-сторінці Семейкіна цієї зими публікувала розповідь одного з “ДНРівців” про крах української економіки.