Головна / Новини / Політика / Довіра втрачена: Зеленський ініціював ліквідацію Окружного адмінсуду Києва

Довіра втрачена: Зеленський ініціював ліквідацію Окружного адмінсуду КиєваУкраїнський президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроєкт щодо ліквідації Окружного адмінсуду Києва. Документ позначений як невідкладний.

Джерело: Офіс Президента


У Зеленського пояснили, що відповідно до Конституції, суд ліквідовується законом, проєкт якого вносить до парламенту президент. Перед цим він консультується з Вищою радою правосуддя.

В Офісі президента також зазначили, що у демократичному суспільстві повага й довіра до суду мають бути безумовними. Проте там, де вмирає довіра, закінчується й демократія.“ОАСК мав достатньо часу, аби одуматися, подивитися на себе в дзеркало та віднайти там прості речі, які так шукають у ньому суспільство й держава, – справедливість, неупередженість і чесність”, – додали там.


Й зауважили, що замість цього з’являються чергові скандали з “плівками”, корупція пов’язаних з судом людей та численні сумнівні рішення. Через це довіра до ОАСК втрачена.

Читайте також  Президент за 4,5 года создал одну из самых боеспособных и современных армий – эксперт

Що сказав Зеленський

Глава держави підкреслив, що Окружний адмінсуд Києва так і не зміг повернути довіру до себе, проте впорався з поверненням скандалів та дивних рішень, далеких від розуміння справедливості.

Досить сейфів, набитих мільйонами готівки, у пов’язаних із керівництвом суду осіб або очікування чергових записів скандальних розмов з кабінетів суддів,
– наголосив він.

Президент також запевнив, що суд, одним рішенням якого може бути поставлений хрест на будь-якому досягненні чи реформі держави, буде ліквідований.

 

Залиште свій коментар