Головна / Новини / Суспільство / “Дякую, що пропускали”: в мережі показали, як “швидка” мчить людям на допомогу

“Дякую, що пропускали”: в мережі показали, як “швидка” мчить людям на допомогу

У мережі показали відео, як швидка допомога їде на виклик через великий затор по Київській області. Багато автомобілістів пропускають медиків, чим останні дуже здивовані.Ролик показали на сторінці dtp.kiev.ua в Facebook.
“Швидка їде на ДТП по трасі в області. Дякую, що пропускали. Ще б двори тазами не банили, і буде Слава нащадкам!”- підписали відео.У Київській області показали, як їде швидка допомога
Відзначається, що на відео показана 428 бригада Броварський СЕМД. Вона їхала на місце ДТП, де було троє постраждалих, одна з яких дворічна дитина.

Читайте також  Карантин в Украине: что еще запрещено до 24 апреля

“Хочеться що б люди побачили хоча б якусь маленьку частину нашого шляху, коли ми прямуємо до них на допомогу! Хочу сказати, що не завжди так вдало виходить перерватися крізь Затори. Ми розуміємо, що на ділянці дороги траси Е95 йде ремонт, розуміємо, що ви все хочете скоріше додому, але зрозумійте, будь ласка, одне, що людина, яка чекає нас, хоче лише одного жити !!! Ви граєте величезну роль в порятунку людини, коли даєте проїхати автомобілям екстрених служб!”- написали лікарі.

Залиште свій коментар