ФФУ заборонила Суркісу бути присутнім на трьох матчах “Динамо”

Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України заборонив президенту київського “Динамо” Ігорю Суркісу бути присутнім на трьох найближчих матчах київського “Динамо” в чемпіонаті України за “неналежну поведінку”.

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні КДК ФФУ у вівторок за результатами розгляду подій, які сталися під час і після матчу 10-го туру чемпіонату Української Прем’єр-ліги 30 вересня 2018 року між “Арсеналом-Київ” і “Динамо”.

Також на три матчі відсторонено адміністратора “Динамо”, на два матчі – захисника “Динамо” Артема Шабанова і на один матч – головного тренера команди Олександра Хацкевича.

Крім того, “Динамо” оштрафовано на 250 тис. грн за неналежну поведінку вболівальників під час цього матчу.

30 вересня на матчі 10-го туру УПЛ “Динамо” обіграло “Арсенал-Київ” із рахунком 1:0, завершуючи матч удев’ятьох. У другому таймі з поля було видалено двох футболістів “Динамо”: на 52-й хвилині воротаря Георгія Бущана, а на 75-й хвилині захисника Артема Шабаноав. Також за незгоду з діями арбітрів із тренерської лавки було вилучено головного тренера “Динамо” О.Хацкевича, а президент клуба І.Суркіс після матчу різко розкритикував дії суддів.