Головна / Новини / Здоров'я / Філарет потрапив у лікарню: що трапилося

Філарет потрапив у лікарню: що трапилося

У неділю відбувається Божественна літургія з нагоди інтронізації митрополіта Епіфанія.

Почесний патріарх Філарет не зміг відвідати церемонію інтронізації предстоятеля Православної церкви України митрополита Епіфанія через погіршення стану здоров’я. Лікарі не дозволили йому залишати лікарню.

Про це повідомили під час літургії у Соборі Святої Софії Київської у неділю, 3 лютого.


“На жаль лікарі категорично заборонили йому (Філарету, – ред.) у зв’язку з погіршенням стану здоров’я, з підвищенням тиску перебувати поза лікарнею. Він зараз перебуває під постійним наглядом, але він надіслав своє письмове привітання, яке наприкінці богослужіння також буде зачитано”, – розповіли у трансляції.

Читайте також  Томосу злякався? Глава УПЦ МП вперше скасував щорічну поїздку на Західну Україну

Зазначимо, окрім того, що у неділю відбувається інтронізація митрополита Епіфанія, він також святкує День народження. Епіфанію виповнюється 40 років.

Як повідомлялося, 5 січня Вселенський патріарх Варфоломій підписав Томос, яким надав незалежний статус Православній церкві України, про створення якої було оголошено на Об’єднавчому соборі 15 грудня 2018 року. За словами Варфоломія, Константинопольський патріархат надаючи автокефалію, прийняв до себе мільйони вірних України як справжня церква-матір, на відміну від їхньої “мачухи”. 6 січня відбулася історична подія – предстоятелю Православної церкви України митрополиту Епіфанію у Стамбулі вручили Томос.

Залиште свій коментарLoading...