Головна / Новини / Суспільство / Герой Майдану Бубенчик виступив з яскравою промовою на суді: я знищував і знищую ворога

Герой Майдану Бубенчик виступив з яскравою промовою на суді: я знищував і знищую ворога

У засіданні Печерського райсуду Києва з обрання запобіжного заходу підозрюваному у вбивствах «беркутівців» активісту Майдану Івану Бубенчику оголошено перерву на три годиниНа початку засідання Бубенчик заявив, що у нього є адвокат, якого він сам винайняв і тому він не потребує послуг захисника від держави. Після цього новий адвокат попросив суд час до завтра для ознайомлення з підозрою, врученою Бубенчику.
Своєю чергою прокурор заявив, що години на ознайомлення з документом буде достатньо. Після цього суддя Печерського райсуду В’ячеслав Підпалий ухвалив рішення надати адвокату три години для вивчення матеріалів справи.

 


Як заявив журналістам у перерві судового засідання сам Бубенчик, його було затримано на українсько-польському кордоні у пункті пропуску «Шегині». Він збирався поїхати до Польщі на півдня.

Читайте також  В Україні запустили "гарячу лінію" для скарг на незаконні субсидії

Окрім того, підозрюваний зазначив, що не визнає провини у вбивстві правоохоронців, яке йому хоче інкримінувати прокуратура.

На запитання журналістів, чи визнає він факт вбивства правоохоронців, Бубенчик сказав: “Ці слова неадекватні реальності. Тому я не буду відповідати. Я захисник народу і знищую ворога, і знищував. Народ хтось мусить захищати. 20 лютого я робив усе, щоб вони дерли звідси, з Майдану…”, – заявив Бубенчик.

Також він спростовував твердження прокурора про те, що не з’являвся для проведення слідчих дій. “У 2016 році мої відповіді влаштовували прокурора, а сьогодні він вирішив призначити мене підозрюваним”, – сказав Бубенчик.

Крім того, він висловив здивування з приводу того, що після двох повісток на допит до нього застосували примусовий привід.Залиште свій коментар