Головна / Новини / Політика / Глава “Укравтодору” подав у відставку

Глава “Укравтодору” подав у відставку

Славомір Новак подав прем’єр-міністрові України заяву про відставку

Керівник Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак подав прем’єр-міністрові Олексію Гончаруку заяву про відставку. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу “Укравтодору“.

Як повідомляється, Новак йде з посади через “нові пропозиції” та “особисті плани”.


“Ще кілька тижнів тому у зв’язку із закінченням 3-річної каденції, новою пропозицією, яку отримав, і особистими планами я прийняв рішення про завершення своєї роботи на посаді керівника Укравтодору”, – заявив він.

За його словами, за ці три роки дорожня галузь “була успішно реформована”.

“Всього за три роки ми створили стабільне джерело фінансування (Дорожній фонд) і провели децентралізацію доріг, поліпшили використання існуючих кредитних ліній від МФО. Ці кроки збільшили довіру міжнародних фінансових інститутів до України, свідченням чого є отримання нової кредитної лінії мінімум на 900 млн євро і отримання першого в історії України гранту від ЄС на будівництво доріг, відкрило можливість залучати таку допомогу в подальшому”, – повідомив він.

Читайте також  За власним бажанням: радник Зеленського передбачив останні кроки Порошенка на посаді

В “Укравтодорі” зазначили, що з 2016 по 2018 рік в Україні відремонтували 6800 кілометрів доріг державного та місцевого значення.

З публічною промовою про результати змін у дорожній галузі та програми подальших кроків розвитку інфраструктури країни Славомір Новак виступить перед громадськістю 1 жовтня 2019.

Залиште свій коментарLoading...