Головна / Новини / Політика / Гордон сказав всю правду: “Навіть комуністи не були такими цинічними, як нинішня розбещена грошима влада”

Гордон сказав всю правду: “Навіть комуністи не були такими цинічними, як нинішня розбещена грошима влада”Відомий український журналіст Дмитро Гордон заявив, що навіть комуністи не були такими брехливими і цинічними як нинішня “пророшенівька” влада.

Як зазначив в ефірі “112” Гордона, українці щодня змушені чути одну суцільну брехню! “Брешуть так, що навіть за радянської влади до такого не здогадувалися”.


Журналіст підкреслив, що такої цинічної і брехливої пропаганди яку ми спостерігаємо сьогодні, в нашій країні не було ніколи. Крім того, вся ця мерзенна пропаганда налаштована на захист жменьки осіб, які захопили владу у 2014 році. А про жодні національні інтереси тут мови не йде.

Читайте також  Изменится ли политика США относительно Украины после смерти Джона Маккейна?


“Така ж цинічна, пропаганда побудована на брехні…Сьогоднішня пропаганда ще біль цинічна, нід радянська, тому що ці люди цинічні. Комуністи не були такі. Нинішні розбещені грошима, вседозволеністю і брехнею наші керівники”, – говорить Гордон.

 Дивіться повне інтерв’ю з Дмитром Гордоном


Знай.ua

Залиште свій коментар