Головна / Новини / Суспільство / Гороскоп на тиждень – з 5 по 11 березня: до чого готуватися і чого очікувати?

Гороскоп на тиждень – з 5 по 11 березня: до чого готуватися і чого очікувати?Гороскоп для Овнів


Марс у Стрільці збереже для вас астрологічні тенденції вихідних, тобто в житті буде місце тільки для нових вражень, мріям, відпочинку, подорожей, азарту.

Тому вам буде важко налаштуватися на роботу і важкі робочі будні, подумки ви будете ще на вихідних. За гороскопом, так може пройти весь тиждень, поки ви не вирішите припинити і налаштуватися на перемогу.

Поки Марс штовхає на подвиги особистого характеру, Венера, що переходить у ваш Знак у середу, відразу ж пожвавить ваше життя. Особиста ініціатива здатна перевернути весь світ з ніг на голову, природно, в позитивному для вас ключі.


Для успіху потрібно буде лише запастися напором і сміливістю. Планети створять сприятливі умови для глибокого аналізу життя, осмислення планів і раптових, ризикованих дій після того, як ви намітили мету. Загалом, при наявності завзятості у вас все вийде.

Гороскоп для Тельців

Цього тижня Тельців чекає приємне спілкування з друзями і неприємне – з людьми, які геть не поділяють ваші інтереси. Суперечок, докорів і розбіжностей з ними буде багато. Конфлікт інтересів – найгостріший конфлікт, який може зачепити вас до глибини душі.

Астрологи рекомендують подивитися на ситуацію двояко. З одного боку, є ви і ваші інтереси, які необхідно відстоювати. З іншого – люди і їх оціночне судження, яке не повинно впливати на вас жодним чином.

У ці сім днів ви зіткнетеся з щедрістю і грандіозними намірами Сатурна, який допоможе побачити і отримати вигідний шанс. Якщо прийміть позитивну енергетику планети як подарунок, є велика ймовірність, що все перейде від розмов до дії.

Енергійні і яскраві події, які вам прогнозують астрологи, можуть відійти на другий план, якщо ви продовжите стояти на своєму і сперечатися з тими, до кого не достукатися.

Гороскоп для Близнюків

У період з 5 по 11 березня Близнюки будуть фантастично ледачі. Врятує лише природна чарівність і вміння вмовити кого завгодно: наприклад, вийде перекласти частину відповідальності на іншого і трохи відпочити. Правда, не для кожного Близнюка це ідеальний вихід зі сформованої астрологічної ситуації.

Як кажуть астрологи, життєві сили будуть практично на нулі. Всьому виною ослаблений Меркурій, який начебто помірно активний, але недостатньо для мотивації і поштовху вперед. Можна спробувати підвищити свою енергетику самостійно, але і тут є ризики витратити сили даремно.

Цього тижня Всесвіт прагне передати вам інформацію: вона буде прямолінійною, без подвійного дна, над нею не потрібно буде думати, доведеться відразу приймати і діяти. У цих підказках захований вихід з глухого кута, тому стежте за всім незвичайним.

Гороскоп для Раків

Обережність і нерішучість Раків цього тижня – притча про втрачену можливість з одного боку, але бальзам на серце любителям стабільного життя – з іншого.

Юпітер змусить сумніватися з приводу і без, а все тому, що він почне ретроградний рух. Але це буде лише у п’ятницю, тому до 9 березня є час налагодити своє життя на потрібну частоту.

Вплив Знака Скорпіона, в якому буде знаходитися Юпітер, додасть негативу. Може здатися, що заздрісники в’ють мережі і інтриги прямо у вас за спиною.Частка здорового глузду в цьому є, тому, якщо шосте відчуття сигналізує про небезпеку і ніяк не заспокоюється, до нього слід прислухатися. Не довіряйте стороннім свої таємниці, а краще займіть позицію спостерігача, щоб нічого не упустити.

Гороскоп для Левів

Весна – дуже хороший привід блищати. Так ось і блищати, – радять астрологи, – адже вам для цього нічого і не потрібно, крім як вийти на вулицю і засліпити своєю енергією весь світ.

Сонце хоч і не буде обдаровувати вас позитивною енергією по максимуму, зате збереже частину творчої активності. Її вистачить на те, щоб підвищити вашу впевненість у собі і допомогти позбутися від багатьох комплексів і страхів.

Також астрологи повідомляють, що в цей період ви будете наполегливо йти до своїх цілей, ігноруючи потреби організму і психіки. А це як мінімум емоційне і фізичне вигоряння і як максимум – ризик збитися з правильного шляху.

Ви не помічатимете підводних каменів, прихованих загроз, тонких нюансів, тому потрібно блищати і не поспішати. Деякі справи корисно відкласти на майбутнє.

Гороскоп для Дів

Дівам початок тижня варто присвятити активному плануванню справ, щоб до його кінця у вас був продуманий план дій. Якщо ви зможете активно почати роботу над своїми проектами, то швидко отримаєте результат.

Перед вами відкриються нові можливості і перспективи, які допоможуть поліпшити ваше матеріальне становище. Зміни у вашому житті неминучі, тому опиратися змінам не варто.

У неділю Меркурій перейде у слабку позицію, тому удача може проскочити повз вас.

Це не означає, що час опускати руки. Астрологи рекомендують набратися терпіння, тому що до наступного тижня ваше везіння знову повернеться.

Дівам важливо продовжувати дотримуватися своїх планів, щоб виключити помилки.

Гороскоп для Терезів

Навесні традиційні хронічні напади занепокоєння у Терезів перейдуть у термінальну стадію. Ви не зможете розслабитися, хтось або щось постійно вириватиме вас зі звичної рутини.

Читайте також  США направлять 2 кораблі у Чорне море через війська Росії біля України

Астрологи повідомляють, що, швидше за все, це буде ваше власне непереборне бажання поліпшити світ або хоча б власне життя.

Під егідою посиленого Сатурна, який своїм впливом підштовхуватиме до змін, вам здаватиметься, що час витікає крізь пальці. Березень остаточно виведе вас з себе.

Весна відчайдушно заважатиме зосередитися. Ви дико злитиметеся, адже багато захочеться встигнути, почати, доробити, завершити, а сили і можливості будуть на межі.

Астрологи радять заспокоїтися: щастя знайде до вас дорогу, просто не квапте події.

Гороскоп для Скорпіонів

Ретроградний рух Юпітера поверне вас на деякий час у минуле. На цей вплив не варто звертати уваги, якщо, звичайно, у вас не прихована в коморі машина часу.

Минуле нічим не примітне, і все, що ви могли від нього отримати, ви вже давно знайшли. Зараз важливо використовувати цей життєвий досвід, а не повертатися думками в колишні ситуації.

Юпітер перебуватиме у вашому Знаку, а значить, його вплив буде сильним. До п’ятниці вам нічого не загрожує, тому ви зможете проявити себе з кращого боку. Правда, до всіх достоїнств згори додається зарозумілість.

Вам буде легко зачепити чиєсь самолюбство і відвернути від себе людину. Тому енергію краще пустити в активний відпочинок, спонтанні доопрацювання або творче самовираження.

Гороскоп для Стрільців

Цього тижня, а, можливо, і весь березень, Стрільці страждатимуть від величезної кількості бажань, які звалилися на них, і від їх хаотичної зміни. Приготуйтеся: настрій буде хвилеподібним. У понеділок ви можете захотіти зіграти весілля, а в середу – звільнитися і виїхати в Тибет.

Весь крихкий світ у вашій душі летітиме по дотичній вниз. А все тому, що Сонце з-за свого перебування у Рибах влаштує справжній жах, випустивши на волю всіх ваших внутрішніх демонів.

Приблизно до середи ваш душевний стан так рішуче і загрозливо нависне над цілісністю навколишнього простору, що близьким залишиться лише один вихід: поговорити з вами відверто.

Слухати їх ви, звичайно, не будете – вплив Риб нестиме вас крізь всі буреломи і перепони до мрій, які щодня змінюють один одного. Астрологи радять зробити оцінку пріоритетів і розставити їх, пообіцявши собі не сходити з намічених цілей. У всякому разі це краще, ніж бездумне потурання внутрішнім імпульсам.

Гороскоп для Козерогів

Цього тижня Сатурн, який відмінно себе почуває, перебуваючи у вашому Знаку, допоможе прояснити одну або кілька заплутаних ситуацій. На прийдешні сім днів ця планета – ваш впливовий покровитель і порадник у всьому.

Правда, соціальна активність від такого впливу виявиться на нулі. Тому астрологи рекомендують зайнятися справами, які нікого, крім вас, не стосуються.

Тиждень пройде енергійно і без негативних наслідків для психіки. Головне – займатися тим, що ви розраховуєте закінчити у найближчий місяць. Ви встигнете набагато більше, якщо не витрачатимете час на порожні розмови і спроби довести людям свою незалежність.

Коли справа стосується вашого успіху, а на шляху до нього стоїть хтось третій, корисно вчасно відступити. Негнучкість і завзятість цього тижня завадять вам в намічених планах.

Гороскоп для Водоліїв

У березні Водолії пустяться берега і відправляться на пошуки немислимих пригод. Що б там не говорили астрологи, а саме, що прийдешній тиждень має бути присвячений грошам, всі без винятку Водолії почують щось своє.

Наприклад, знайти нове захоплення і піти на йогу. І ось прямо не на один раз, а на регулярні заняття з болем в м’язах. І проблема буде не в Нептуні, який своєю посиленою активністю почне підштовхувати до самореалізації. Проблема у Водоліях.

Справа в тому, що якщо взимку вам було простіше самовдосконалюватися на самоті, то зараз з’явиться бажання ощасливити рідних і близьких, показавши, на що ви здатні.

Тому, якщо ви чекаєте відповідного моменту, щоб почати важливу справу, почніть її в середу: астрологи впевнені, в цей день удача буде з вами.

Гороскоп для Риб

Прийдешній тиждень – ідеальний час, щоб розкрити свої творчі або екстрасенсорні здібності, а також продемонструвати їх світу і оточуючим людям. Венера покине ваш Знак в середу, а це огидний день, здатний похитнути і без того неспокійну психіку Риб.

Астрологи радять не йти у важку депресію, навіть якщо для цього є привід – краще налаштуйте себе на успіх.

Цього тижня на вас навалиться багато справ і поганого настрою, але це не означає, що у вас не вийде впоратися. Навпаки, Венера в Овні хоч і направить на вас деструктивну енергію, зробить вона це виключно для того, щоб ви прокинулися і пожвавилися.

Вплив Овна вдарить по вашій самооцінці, але допоможе побачити в собі сильні риси характеру. Ось на них і потрібно робити ставку. Ви відчуєте, що вашу ініціативу підтримає Всесвіт.

Залиште свій коментар