Головна / Новини / “Гречка і гумор – різні речі”. Зеленський виступив із заявою щодо скандалу з “Слугою народу-3”

“Гречка і гумор – різні речі”. Зеленський виступив із заявою щодо скандалу з “Слугою народу-3”

Володимир Зеленський назвав ситуацію з серіалом “Слуга народу” політичними боями без правил. Про це йдеться в прес-релізі, що надійшов до редакції “Strana.ua“.

“Колектив студії” Квартал 95 “і її художній керівник, кандидат в президенти України Володимир Зеленський вважають хвилю боротьби з одним з найпопулярніших серіалів українського виробництва” Слуга народу “політичними боями без правил”, – наголошується в повідомленні.

За словами актора-політика, ситуація доведена до абсурду. “З відкритих джерел в засобах масової інформації стало відомо, що в” високих кабінетах “Адміністрації президента та інших державних установ обговорюють варіанти заборони проекту” Слуга народу-3 “, виробництво якого ще не завершено і який, відповідно, ще ніхто не бачив.обто команда проекту працює, ми ще знімаємо і монтуємо, а люди ламають мізки на тему, як не допустити серіал до глядача. На такий потужний промоушн нашого серіалу ми не очікували – тепер мільйони глядачів затамували подих: заборонять “Слугу народу-3” чи не заборонять “, – зазначив Володимир Зеленський, виконавець головної ролі в серіалі.


“Старі політики чомусь вважають, що якщо і гречка, і гумор починаються на одну і ту ж букву, то обидва явища мають єдину природу і однаково служать виборчим маніпуляціям. Але насправді різниця колосальна. Гречка підкуповує шлунок, а гумор змушує працювати мізки. Кожна людина сама вибирає, що йому дивитися і які висновки робити. Це художній твір, продовження популярного серіалу, широко відомого в Україні і світі, результат творчої роботи нашої команди – і моєї зокрема. Творча діяльність не заборонена законодавством України навіть держслужбовцям, яким я поки що не є “, – додав актор.

Читайте також  Тимошенко розкритикувала дії команди Зеленського

Зеленський додав: “Переслідування мене в Одесі на 12 -х автомобілях з тонованими вікнами, зрежисований пікет у Львові , офіційна заборона надання сценічного майданчика напередодні концерту” Вечірнього Кварталу “в Вінниці, а тепер – спроба заборонити серіал, який ще не вийшов в телевізійний ефір – все це прояви системного тиску з боку влади “.

“Ми вважаємо всі маніпуляції навколо” Слуги народу-3 “відвертим прикладом брудних політичних технологій з застосуванням адмінресурсу, які намагаються реалізувати наші опоненти. Бачимо в цьому грубе порушення всіх демократичних норм. Це відбувається вже зараз, хоча до виборів ще півтора місяці. Це якась – агонія системи. і вона демонструє страх і паніку старих політиків. Я вважаю, що передвиборчі перегони повинні бути, як чесний спорт, де всі гравці в рівних умовах, а перемагає той, кого обирає народ. Але зараз спостерігаємо “бої без правил “, – підсумував Володимир Зеленський.

Нагадаємо, Комітет виборців України (КВУ) звернувся до Національної ради з питань телебачення і радіомовлення та Центральної виборчої комісії з проханням перевірити, чи можна вважати серіал “Слуга народу-3” передвиборною агітацією. У ЦВК України заявили , що зможуть перевірити серіал “Слуга народу-3” на наявність агітації тільки після його виходу.

Залиште свій коментарLoading...