Головна / Новини / Політика / І це будинок президента? У мережі бурхливо обговорюють житло Зеленського. Такого ніхто не міг очікувати!

І це будинок президента? У мережі бурхливо обговорюють житло Зеленського. Такого ніхто не міг очікувати!

Українців здивував знімок будинку чинного президента України Володимира ЗеленськогоУ мережі нещодавно з’явилася інформація, що у президента України Володимира Зеленського досить пристойний естетичний смак, більш того, він на особистому прикладі показав українцям, як ставиться до матеріальних благ і який у нього спосіб життя.
В тому числі, новина про те, що Володимир Зеленський живе в досить скромному приватному будинку, просто приголомшила українців: люди до такої міри звикли, що ті, хто при владі або має намір до неї пробитися – це майже завжди приклади кітчу і «життя за високими парканами».

Будинок розташований в елітному містечку «Маєток» в селі Іванковичі, що в 30 кілометрах від Києва. Городок знаходиться під цілодобовою охороною. На територію можуть пропустити тільки якщо господар підтвердить ваш візит. Для життя є всі комфортні умови – сад і школа, ігрова зона, спортивний майданчик для дітей, автомийка і СТО, а також власне озеро.


Під опублікованим фото житла шоумена з’явилися численні коментарі користувачів мережі:

«Він гроші у держави не крав, а заробив сам і нехай живе хоч в Палаці заздріть йому жаби», «А що на його будинок дивитися? Він вкрав ? Ні. Він .зарабив так. А ось б потрусити раду .і конфіскувати вороване ми були б найбагатшою країною», «А чому не показують будинок пороха? А Вова людина не бідна, він все заробив сам. І так повинні жити всі хто працює і не краде, а хто краде сидить в тюрмі», «Чувак купив чи побудував свій будинок за зароблені гроші. А подивіться на будиночок Пороза куплене в Іспанії за бабло відмите в Панамі, коли гинули наші хлопці під Іловайськом», «Нікого не дивує. Молодий розумний успішний і чесний. Дивуйтеся тим хто безбожно нас обкрадає», «І що !? Молодець) Заробив і купив. Він не вкрав як всі інші !!!», «Вже не знають чим очорнити! В якому будинку він би не живе, хоч в палаці! Він його не на державні гроші купив, а сам заробив своїм розумом. і працею!».

Залиште свій коментар
Читайте також  Кива припомнил Порошенко, чем тот занимался во время котлов