Головна / Новини / Світ / Канада легалізувала марихуану

Канада легалізувала марихуану

Канадський парламент проголосував за законопроект про легалізацію немедичної марихуани по усій країні. Його підтримали 52 депутати, 29 висловилися проти.

Таким чином, Канада стає другою країною в світі, що легалізувала марихуану. Нові заходи повинні вступити в силу в протягом 8-12 тижнів. Законопроект встановлює мінімальний вік споживача – 18 років.

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо дотримав своєї передвиборчої обіцянки, щодо легалізації марихуани і прокоментував це у своєму твітері:

Нашим дітям було надто легко отримати марихуану, а злочинці – отримувати прибуток. Сьогодні ми змінюємо це. Наш план легалізації та регулювання марихуани щойно підтримав Сенат” – висловився Джастін Трюдо, прем’єр-міністр Канади.
Щойно законопроект буде офіційно затверджений, дорослі зможуть купувати до 30 грамів легальної марихуани. Їм також буде дозволено культивувати до чотирьох рослин у своїх домогосподарствах та готувати продукти харчування для особистого користування. Проте жорсткі правила все одно будуть регулювати купівлю та використання марихуани.
Уряд очікує збільшення прибутків до бюджету країни, адже люди готові купувати канабіс легально. Наприклад, аналітики із США підрахували, що прибуток від продажу марихуани в 2017 році становив майже 9 млрд. доларів. Дохід від продажів еквівалентний всій галузі закусочних у США.
Залиште свій коментарLoading...

Читайте також  "Играл на пианино членом!" Телешоу США высмеяло Зеленского (видео)