Головна / Новини / Політика / Керівником Луганської ТРК було призначено журналіста Андрія Шаповалова

Керівником Луганської ТРК було призначено журналіста Андрія ШаповаловаВиконуючим обовязки генерального директора Луганської обласної ТРК став відомий луганський журналіст. Про це повідомив очільник Луганської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль. Він зазначив, що Андрія Шаповалова було призначено наказом Державного комітету з питань телебачення і радіомовлення України від 26 березня.

Андрій Шаповал є уродженцем Луганська, де він народився 3 березня 1978 року. За фахом він є журналістом, освіту він отримував в одному з найбільших ВУЗів у країні, у Східноукраїнському університеті імені Володимира Даля, де отримав диплом у 2001 році. Після того пропрацював понад двадцять років на телебаченні. У 2010 році обрався депутатом до обласної ради Луганщини. За час роботи в облраді встиг проявити себе як патріота України, який має чітку проукраїнську думку.
За словами голови Луганської ОДА, Андрій Шаповалов декілька разів висловлював негативне ставлення до своїх колег, які зачіпали питання другої державної мови (російської), а також підтримку мови сусідньої держави. Події зими 2013-2014 років дали змогу Шаповалову проявити ще раз свою відповідальну громадську позицію: він став єдиним депутатом в Луганській області який публічно засудив дії сепаратистів, та відмовився підписувати рішення про прохання задіяти збройних сил РФ.

Читайте також  В Швейцарії прокуратура схопила соратника Порошенка - Андрія Павелка, - місцеві ЗМІ

На думку Андрія Шаповалова журналістика не може підміняти собою державу, виконуючи її функції, адже кожен має знаходитись на своєму місці і виконувати обов’язки, якими їх було наділено. Також ві переконаний, що в журналістиці немає місця оціночним судженням, оскільки справа медіа об’єктивно висвітлювати події які відбулись. Сучасні реалі є такими, що переважна більшість ЗМІ належать приватним особам, тобто вони самостійно вирішують, що писати, розповідати і показувати громадськості, на чому робити акцент, з якого боку показувати, вкладати у голови населення що є правильним, а що ні. На думку Андрія Анатолійовича журналісти не повинні об’єднувати країну, адже це не входить до їх функцій, так само як і контроль за владою.

Шаповалов переконаний, що зараз потрібно відмовлятися від мови ненависті, яка ускладнює взаємини між єдиним народом. Треба проявляти більше толерантності один до одного, щоб знайти вихід з цієї непростої ситуації. На думку Андрія Шаповалова те що наш народ має певні відмінності стає нашою перевагою, а не слабкістю, просто треба навчитися використовувати її на свою користь.


Залиште свій коментар