Головна / Новини / Надзвичайні події та кримінал / “Кирюшо, не вмирай!”: близькі розповіли про останні хвилини застреленого копами хлопчика

“Кирюшо, не вмирай!”: близькі розповіли про останні хвилини застреленого копами хлопчика

Вчора ввечері в реанімації київської лікарні №7 помер 5-річний Кирило Тлявов. Хлопчику прострелили голову п’яні поліцейські, які стріляли по пляшках в Переяславі-Хмельницькому, пише видання Наступ.

Жахлива трагедія сколихнула Україну 31 травня. Хлопчика без свідомості доправили спочатку до місцевої лікарні, а потім – до Києва, в Центр дитячої нейрохірургії. Там медики три дні боролися за життя Кирила, порівнюючи його поранення з бойовим. Куля увійшла глибоко в череп, її вирішили не вилучати. Лікарі відзначили, що таких випадків у їх практиці ще не було.

Читайте також  Дратував плач: на Івано-Франківщині чоловік забив до смерті 5-місячну дитину (Фото 18+)

Рідні хлопчика не покидали хол перед відділенням реанімації Центру дитячої нейрохірургії на вул. Підвисоцького у столиці. Вони до останнього сподівалися і вірили в диво.
“Я гладжу його по ручці, казочки йому розповідаю. Впевнена, що він мене чує, має чути”, – каже бабуся Кирила Олександра Тлявова.Поруч із мамою Тетяною й татом Ігорем сидів і старший брат Кирила, Денис, він став свідком трагедії.

“Він сам пережив стрес. Коли куля влучила в голову Кирила, і він впав увесь у крові, брат не своїм голосом кричав: “Кирюшо, не вмирай!”. Від його крику вибігла сусідка на вулицю. Не почути дитячий крик було неможливо. Тому ці поліцейські все чудово чули, вони були за кущами, буквально за 20 метрів. Там вони і стріляли по банках”, – із болем каже бабуся Кирила Олександра Тлявова.

Імена п’яних правоохоронців, які, ймовірно, вбили Кирила – Володимир Петровець та Іван Приходько. Саме їх поліція підозрює у скоєнні злочину. Під час обшуків вдома було вилучено зброю та патрони.

У Петровця троє дітей – дві доньки і старший син, Станіслав. Місцеві кажуть, що з п’яними поліцейськими, який влаштували стрілянину поряд із житловими будинками, були і двоє підлітків, один із них, можливо, син копа, а другий нібито його друг.

Другий поліцейський Іван Приходько служить інспектором у Нацполіції, раніше був у роті гарантування безпеки на дорогах. У нього є донька і син.

Залиште свій коментарLoading...