Головна / Новини / Наука та технології / Компанія Samsung запатентувала літаючий дисплей

Компанія Samsung запатентувала літаючий дисплей

Samsung розглядає можливість створення літальних апаратів з дисплеями, які зможуть інтерпретувати ваші жести, а також рух очей і голосові команди.

Патент під назвою Flying display device був поданий в США в 2016 році, але зареєстрований лише через два роки, повідомляє BGR.

Дисплей займає значну частину запатентованого квадракоптера. В описі говориться, що пристрій може бути оснащено різними датчиками, в тому числі акселерометром, GPS, системою позиціонування на основі Wi-Fi, гіроскопом, датчиком руху. Технологія розпізнавання голосу дозволить йому реагувати на команди.Читайте також  Вчені знайшли гігантську структуру на краю Всесвіту.У патенті описується також “об’єднаний маніпулятор”, який може змінювати кут нахилу польоту і “блок виявлення перешкод”, який дозволить автоматично уникати зіткнення з об’єктами.

Швидкість і напрямок польоту дрона-дисплея можна контролювати, переміщаючи голову, очі або руки.

На думку журналістів BGR, є ризик, що подібні дрони в перспективі можуть бути використані для показу персоналізованої реклами. “Але ми сподіваємося, що найближчим часом ми не побачимо дратівливих літаючих дисплеїв навколо нас”, – додають журналісти.

Залиште свій коментарLoading...