Головна / Новини / Суспільство / Крути – це наша національна легенда, яка буде жити століття, – політолог

Крути – це наша національна легенда, яка буде жити століття, – політолог

Український політолог Андрій Смолій на своїй сторінці у Facebook висловився щодо річниці героїчного бою під Крутами.

Далі пряма мова:

“102 роки назад, від 300 до 400 молодих українців, 130 кілометрів від Києва, 5 годин, 4 тисячі ворогів.Бій під Крутами став символом українськості та самопожертви, сили духу та звитяги, боротьби України проти вічного в*рога – російської імперії зла.

Від 300 до 400 молодих хлопців, без особливої зброї та амуніції стали кордоном для московської навали, яка знову хотіла окупувати молоду Українську державу.
Багато з них полягли, а 27 тих хто вижило, були нещадно вбиті Червоною гвіардією Муравйова.

Пізніше, український письменник Євген Маланюк писав про Бій під Крутами: “…нарід, творячи з якоїсь події леґенду — а Крути без сумніву, є і будуть однією з найвеличніших леґенд нашої нації, — знає, що він робить. Народня мудрість і національний ґеній — ця найвища земна справедливість — творячи свої леґенди і міти, цебто підносячи данну історичну подію до височини надісторичнищ, ніколи — щодо вибору тієї події — не помиляються. Не помилилися вони і у випадку Крут.”

Читайте також  До сліз: українка розповіла, чому хоче жити лише в Україні

Крути – дійсно стали легендою. Вже сьогодні, 102 рік від тих героїчних подій, проте я впевнений, що ми будемо пам’ятати про це ще сотні й сотні років. Усвідомлювати значущість подвигів молодих українців, які поклали життя за свою рідну землю.”

Андрій Смолій

Залиште свій коментарLoading...