Головна / Новини / Культура / Квартири на Хрещатику й під Нацбанком: де живуть і скільки заробляють Кароль, Данилко та інші зірки

Квартири на Хрещатику й під Нацбанком: де живуть і скільки заробляють Кароль, Данилко та інші зіркиСпівачка Оля Полякова володіє відразу двома квартирами на Інститутській вулиці в Києві, ім’я Андрія Данилка (Вєрка Сердючка) згадується в документах відразу на 4 сусідні квартири на Хрещатику, а в Тіни Кароль є маєток за містом і хрущовка в недорогому районі столиці.

Про те, скільки заробляють і де живуть зірки, читайте в матеріалі OBOZREVATEL.


Оля Полякова: дві квартири навпроти НБУ

Полякова – одна з найбільш затребуваних співачок у країні. У період торішнього жорсткого карантину вона почала розвивати Instagram і, як сама зізналася, отримала нову рекламну пропозицію. Її продюсер говорив в інтерв’ю, що заробітки артистки за рік можуть досягати 1,3 млн доларів.

Концерт Полякової може коштувати близько 30-50 тис. доларів. Наприклад, як вдалося з’ясувати OBOZREVATEL, управління культури Костянтинівської міськради заплатило їй у кінці минулого року 933 тис. грн за виступ на Дні міста. Це еквівалент 35 тис. доларів.


На співачку, як кажуть у реєстрі нерухомості, оформлено дві квартири на вулиці Інститутські, 16 (будинок навпроти Нацбанку). Ринкова вартість такої нерухомості може сягати 700-800 тис. доларів залежно від метражу.

Що цікаво, вік артистки, який вона вказала під час оформлення фізособи-підприємця, відрізняється від цифри, яка вказана в її біографії на офіційному сайті та у Вікіпедії. Ймовірно, співачка приховує справжню дату народження.

концерт Полякової

Також у співачки є заміський будинок, який, певно, оформлений на її чоловіка. Ринкова вартість залежно від площі може становити від 1 до 2,5 млн доларів.

Кімната в квартирі Полякової
Будинок, у якому живе Оля Полякова

Ольга Фреймут: будинок на Подолі

Телеведуча після низки переходів із каналу на канал залишилася офіційно безробітною. У реєстрі є згадка про благодійний фонд, названий її ім’ям, який вона ж і очолює.

Свого часу Фреймут була найбільш високооплачуваною ведучою на “Новому каналі”. Як розповідають OBOZREVATEL співробітники “Нового”, компанія навіть заплатила за неї іпотеку для того, щоб вона певної миті не переходила на “плюси”, але це не втримало журналістку.Як вдалося з’ясувати з реєстру прав нерухомого майна, у Ольги є свої квадратні метри в будинку на вулиці Спаській, 5 (Поділ, Київ). Квартири в цьому будинку продають за ціною від 250-300 до 500-600 тис. доларів.

квартира Фреймут
Будинок, в якому у Фреймут є квартира

Тіна Кароль: із хрущовки в маєток

На співачку і обличчя каналу “1+1” оформлено два об’єкти нерухомості. Артистка її рівня може просити від 15 до 30 тис. доларів за виступ, водночас річний заробіток, з урахуванням рекламних контактів, може перевищувати мільйон доларів.

Згідно з даними реєстру, Тіні належить квартира в будинку на вулиці Чистяківській, 13-а в Києві. Це звичайна чотириповерхова хрущовка. Ймовірно, тут співачка жила ще до того, як стала знаменитою.

Будинок, у якому жила Кароль

Зараз співачка мешкає в селі Зазим’я на вулиці Лісовій (Київська область). З боку дороги будинок здається непримітним, однак якщо подивитися з двору – це сучасне триповерхове приміщення.

Будинок Тіни Кароль
Будинок Тіни Кароль

Стати сусідом Тіни Кароль можна за 250-500 тис. Доларів. Стільки коштують уже побудовані будинки в цьому районі.

Читайте також  Елена Кравец молит о помощи: болезнь приковала к постели (видео)

Влад Яма: 2,5 тис. за майстер-клас

Короткий майстер-клас Влада Ями на корпоративі обійдеться в 2,5 тис. доларів, розповів OBOZREVATEL його менеджер Ігор. Крім того, що Яма є членом журі в телевізійних шоу і має розкручену сторінку в Instagram, він ще й нібито особисто навчає танців у кількох приватних школах.

У сумі Яма в місяць може заробляти більш ніж 10 тис. доларів. Його менеджер каже, що, наприклад, наступний місяць практично весь вільний – через пандемію коронавірусу “щільного” графіка у танцюриста немає.

Хореограф живе в заміському будинку під Києвом разом із дружиною Ліліаною й сином Леоном.

У Сердючки квартири на Хрещатику, а у Кароль – "хрущовка" в особняк: скільки заробляють і як живуть зірки
У Сердючки квартири на Хрещатику, а у Кароль – "хрущовка" в особняк: скільки заробляють і як живуть зірки

Андрій Данилко: чотири квартири в найрозкішнішому будинку столиці

Данилко часто розповідає в своїх інтерв’ю, що жити в будинку “із зіркою” на Хрещатику було його мрією, яку він зміг реалізувати. Правда, за даними реєстру нерухомості, артист свій план перевиконав: у нього є відразу чотири квартири на Хрещатику, 25. Апартаменти, номери яких закінчуються на “0”, “3” і “6”, оформлені на його ФОП, а квартира з номером, який закінчується цифрою “1”, записана безпосередньо на нього. Загальна вартість цієї нерухомості може становити 1,5 млн доларів.

Будинок, у якому живе Андрій Данилко

Андрій Данилко працює більш ніж 17 років, до того ж уже значний час є одним із найдорожчих артистів. Його гонорар, як він сам зізнавався в інтерв’ю, в найліпші роки доходив до 260 тис. доларів за концерт.

Абсолютна більшість українських артистів починала свою кар’єру, проживаючи в хрущовках, орендованих квартирах. А перед тим, як заробити на маєтки, довелося пройти багаторічний шлях.

Залиште свій коментар