Головна / Новини / Надзвичайні події та кримінал / Луганщині загрожує масштабний блекаут через збій у енергосистемі

Луганщині загрожує масштабний блекаут через збій у енергосистемі

Аварійні відключення зумовлені не лише несприятливими погодними умовами, а й нестабільністю енергосистеми Луганської областіУ Луганській області через збій у енергосистемі без електропостачання залишилися жителі 11 населених пунктів, через це регіону загрожує масштабний блекаут, якщо не вжити заходів.
Про це йдеться в повідомленні прес-служби «Луганського енергетичного об’єднання».«6 травня на підконтрольній території Луганської області без електроенергії були 650 споживачів у 11 населених пунктах північно-східної частини області. Так, за оперативною інформацією, повністю без світла були 4 населені пункти, ще 7 – знеструмлено частково. Без живлення – 31 підстанція», – йдеться в повідомленні.

Читайте також  В ход пошли газ и камни: на митинге под Радой произошла массовая драка. Фото и видео

Крім того, в прес-службі додали, що аналіз попередніх аварійних відключень дає змогу зробити деякі висновки.
«Часто аварійні відключення зумовлені не лише несприятливими погодними умовами, а й нестабільністю енергосистеми Луганської області, яка виникла внаслідок відсутності належного технічного обслуговування протягом 1,5 року», – сказано в повідомленні.

Енергетики попередили, що якщо не вжити заходів, це призведе не тільки до локальних знеструмлень, а й до масштабного блекауту та краху енергосистеми Луганщини, зі всіма наслідками.

Залиште свій коментар