Лукашенко кличе Байдена до Мінська на розмову з Путіним: “Зустрінемося тут утрьох і все вирішимо”

Лукашенко кличе Байдена до Мінська на розмову з Путіним: “Зустрінемося тут утрьох і все вирішимо”

Лукашенко навіть готовий прислати за Байденом, який 20-22 лютого перебуватиме у Польщі, власний літак.

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що він готовий провести спільну зустріч зі своїм дипломатичним “другом” Володимиром Путіним та американським лідером Джо Байденом. Для цього білоруруський диктатор запрошує президента США до Мінська.

Про це Лукашенко сказав під час пресконференції у четвер, 16  лютого, передає провладне білоруське видання “Белта”.Фейковий президент Білорусі навіть готовий прислати за Байденом, який 20-22 лютого перебуватиме у Польщі, власний літак. Мета розмови, на думку Лукашенка, є “благородною” – припинення війни в Україні.

“Якщо в нього є бажання, ви йому передайте там своїми каналами), ми його в Мінську готові прийняти і серйозно поговорити. Якщо він хоче миру в Україні. Зустрінемось тут утрьох: два “агресори” і “миролюбний” президент. Чому ні? Заради припинення війни. Ось, якщо він хоче припинити війну, з Польщі сюди поряд, я літак пришлю, якщо що, “Боїнг”, приймемо його. Нас море міжнародних аеропортів, його борт номер один тут приземлиться”, – заявив він.Лукашенко впевнений, що заради розмови із Байденом Путін прилетить до Мінська. 

“Колись Клінтон прилітав подібним літаком. І ось тут, у вашій присутності, ми втрьох, я вам гарантую, що Володимир Володимирович Путін сюди приїде, сядемо та вирішимо всю проблему. Усі проблеми вирішимо тут”, – переконаний білоруський диктатор.

Залиште свій коментар